{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Komputer Dell Slim ECS1250 został zaprojektowany z myślą o wydajności i oszczędności miejsca. Wyposażony w 20-rdzeniowy procesor Intel Core i7, zapewnia prędkość do 5,4 GHz w trybie turbo, ułatwiając wielozadaniowość. System obsługuje 16 GB pamięci DDR5 SDRAM, zapewniając wystarczającą ilość pamięci do codziennych zadań i wymagających aplikacji. Dzięki niewielkim rozmiarom ten komputer stacjonarny zmieści się w każdym miejscu pracy bez utraty niezbędnych funkcji, takich jak łączność i możliwości rozbudowy. Aby zapewnić łączność, Slim ECS1250 jest wyposażony w wiele portów wejścia i wyjścia, takich jak USB 3.2 Gen 1, HDMI i DisplayPort, co zapewnia łatwą integrację z różnymi urządzeniami peryferyjnymi i innymi urządzeniami. System posiada również solidną konstrukcję chłodzącą, która utrzymuje optymalną wydajność w szerokim zakresie temperatur roboczych, a także certyfikat ENERGY STAR potwierdzający energooszczędność. Dzięki wbudowanym funkcjom bezprzewodowym, w tym obsłudze Bluetooth i Wi-Fi 6, użytkownicy mogą cieszyć się szybkim dostępem do Internetu w uporządkowanym otoczeniu. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | DELL Slim ECS1250 i7-14700 16GB 512GB SSD Intel UHD 770 WLAN + BT Kb Mouse W11P 3YPS Black |
| Opis: | Dell Slim ECS1250 - Smukły biurkowy Core i7 i7-14700 / do 5.4 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - NVMe, QLC - UHD Graphics 770 - Gigabit Ethernet, Bluetooth, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) - Win 11 Pro - monitor: brak - czarny - z 3 Lata ProSupport |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ: | Komputer osobisty |
| Usługi powiązane: | 3 Lata ProSupport |
| Rodzaj produktu: | Smukły biurkowy |
| Wbudowany system zabezpieczeń: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Kolor: | Czarny |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core i7 (14. generacja) i7-14700 |
| Częstotliwość zegara: | 2.1 GHz (rdzeń P) / 1.5 GHz (rdzeń E) |
| Max Turbo Speed: | 5.4 GHz (rdzeń P) / 4.2 GHz (rdzeń E) |
| Ilość rdzeni: | 20 rdzeni |
| Ilość procesorów: | 1 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Główne cechy procesora: | 28 wątków |
| Typ chipsetu: | Intel Q670 |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji: | 33 MB |
| Pamięć podręczna na procesor: | 33 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana: | 16 GB (zainstalowane) / 64 GB (maks.) |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Faktyczna Szybkość Pamięci: | 2800 MHz |
| Znamionowa Szybkość Pamięci: | 2800 MHz |
| Rodzaj obudowy: | DIMM 288-pin |
| Sloty: | 2 (całkowita) / 1 (pusty) |
| Cechy konfiguracji: | 1 x 16 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ: | SSD - M.2 2230 |
| Pojemność: | 1 x 512 GB |
| Typ interfejsu: | PCI Express 4.0 x4 |
| Cechy: | NVM Express (NVMe), Quad-level Cell (QLC) |
| Napęd optyczny | |
| Typ: | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora: | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny: | Intel UHD Graphics 770 pamięć video współdzielona (UMA) |
| Interfejsy wideo: | HDMI, DisplayPort |
| Wyjście sygnału audio | |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Urządzenie wejściowe | |
| Typ: | Mysz (tylko wybrane rynki), klawiatura (tylko wybrane rynki) |
| Klawiatura | |
| Nazwa klawiatury: | Dell KB216 Multimedia Keyboard |
| Mysz | |
| Nazwa myszy: | Dell MS116 USB Optical Mouse |
| Praca w sieci | |
| Typ interfejsu (szyny): | M.2 2230 |
| Kontroler ethernet: | Realtek RTL8111KD |
| Obsługa sieci bezprzewodowej LAN: | Tak |
| Bezprzewodowa karta NIC: | MediaTek MT7920 |
| Protokół komunkacyjny danych: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Bluetooth, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Cechy: | MU-MIMO Support, podwójny strumień (2x2) |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki: | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x wewnętrzny 3,5" |
| Sloty: | 1 (całkowity) / 0 (wolna) x M.2 Card - 2230/2280 (na SSD) 1 (całkowity) / 0 (wolna) x M.2 Card - 2230 (zgodność z modułami bezprzewodowymi) 1 PCIe x16 - połowa wysokości 2 PCIe x1 - połowa wysokości |
| Interfejsy: | 1 x LAN (Gigabit Ethernet) 3 x USB 3.2 Gen 1 1 x USB-C 3.2 Gen 1 2 x USB 2.0 2 x USB 2.0 (obsługa SmartPower On) 1 x słuchawki/mikrofon 1 x DisplayPort 1.4 1 x HDMI |
| Różne | |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), pętla kłódki |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz |
| Wymagane napięcie: | AC 90-264 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa: | 180 wat |
| Certyfikat 80 PLUS: | 80 PLUS Bronze |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny: | Windows 11 Pro |
| Oprogramowanie: | Microsoft Office (wersja próbna), McAfee LiveSafe (subskrypcja 1-roczna) |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Ślad Węglowy: | 148 emisja węgla w kg |
| Produkcja (kg CO2e): | 73.26 |
| Logistyka (kg CO2e): | 9.18 |
| Eksploatacja (kg CO2e): | 62.75 |
| EOL (kg CO2e): | 2.96 |
| Węgiel Całkowity bez Fazy Użycia (kg CO2e): | 85.25 |
| Wersja PAIA: | GaBi version 1 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 9.5 cm |
| Głębokość: | 29.3 cm |
| Wysokość: | 30.35 cm |
| Waga: | 3.49 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 20–80% (niekondensująca) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.