{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | DELL UltraSharp Webcam |
| Opis: | Dell UltraSharp WB7022 - Kamerka internetowa - kolor - 8,3 MP - 3840 x 2160 - USB |
| EAN: | |
| Gwarancja producenta: | 12 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Kamerka internetowa |
| Technologia łączonści: | Przewodowa |
| Szerokość: | 3.2 cm |
| Głębokość: | 6.5 cm |
| Wysokość: | 0.94 cm |
| Aparat fotograficzny | |
| Typ: | Kolor |
| Maks. rozdzielczość cyfrowa wideo: | 3840 x 2160 |
| Zoom cyfrowy: | 5 |
| Rozdzielczość przechwytywanego cyfrowego obrazu video: | 4K |
| Liczba Klatek na Sekundę (maks.): | 30 klatki/sek |
| Cechy: | 2D Noise Reduction Technology, Technologia Redukcji Szumu 3D, automatyczny balans bieli, automatyczne ustawianie ujęcia, zgodność z Skype for Business, zgodność z Google Hangouts, zgodność z Zoom, zgodność ze Slack, czujnik STARVIS, zgodność z Windows Hello, automatyczna korekcja oświetlenia, zgodność z Google Meet |
| Czujnik obrazu | |
| Typ: | 8,3 MP CMOS |
| Konstrukcja obiektywu | |
| Regulacja ostrości: | Automatyczna |
| Interfejsy | |
| Interfejs do komputera: | USB |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Porty: | USB |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Pokrywa obiektywu, osłona prywatności |
| Dołączone przewody: | Z kabla USB-C na USB-A - 2 m |
| Zgodność z normami: | Plug and Play |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | Dell Peripheral Manager |
| Wymagany system operacyjny: | Windows 10 64-bit Edition, Windows 11 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.