{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 1500924
Kod producenta: 82435
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4043619824359
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 0,21 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | DELOCK 82435 Delock kabel Displayport (M) -> HDMI (M) 3m gold |
| Opis: | Delock - Kabel przejściowy - DisplayPort 20-pin męski do HDMI męski - 3 m |
| EAN: | 4043619824359 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj przewodu: | Kabel przejściowy |
| Obsługiwany interfejs: | DisplayPort / HDMI |
| Długość: | 3 m |
| Złącze powleczone: | Złoto |
| Złącza | |
| Złącze: | DisplayPort 20-pin - męski |
| Złącze (Drugi Koniec): | Złącze 19 pin HDMI Type A - męski |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.