{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | GEMBIRD Patchcord kat.6A SFTP LSZH 15m zielony |
| Opis: | Cablexpert - Kabel krosowy - RJ-45 (M) do RJ-45 (M) - 1.5 m - S/FTP - CAT 6a - bezhalogenowe, odlewany - zielony |
| EAN: | 8716309125673 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj kabla sieciowego: | Kabel krosowy - CAT 6a |
| Technologia: | S/FTP |
| Materiał ekranujący: | Folia z oplotem |
| Materiał powłoki: | Kabel typu LSZH odporny na temperaturę |
| Znormalizowany system średnic drutów i linek (AWG): | 27 |
| Przewody na kabel: | 8 kable |
| Pary na kabel: | 4 pary |
| Złącze powleczone: | Złoto |
| Cechy: | Bezhalogenowe, odlewany, zabezpieczenie wtyku, nieizolowane przewody miedziane, nominalna średnica zewnętrzna kabla 6,0 mm |
| Długość: | 1.5 m |
| Kolor: | Zielony |
| Złącza | |
| Złącze: | RJ-45 - męski |
| Złącze (Drugi Koniec): | RJ-45 - męski |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | VDE, ISO 9002, RoHS, ISO/IEC 11801 |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 17.5 cm |
| Głębokość transportowa: | 13 cm |
| Wysokość transportowa: | 1 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.