{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | GEMBIRD podkładka żelowa pod mysz ergopad pod nadgarstek czarna |
| Opis: | Gembird MP-ERGO-01 - Podkładka pod mysz z poduszką pod nadgarstek - czarny |
| EAN: | 8716309114851 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Podkładka pod mysz z poduszką pod nadgarstek |
| Szerokość: | 24 cm |
| Głębokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 2.5 cm |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 30 cm x 23 cm x 2 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Różne | |
| Cechy: | Powierzchnia soft-touch, spód gumowy nieślizgający się, wypełnienie piankowe pod nadgarstek, opakowanie typu blister |
| Zgodność z normami: | ISO 9002, RoHS |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.