{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | GEMBIRD Premium Full-motion TV Wall Mount 32-58inch |
| Opis: | Gembird WM-58ST-01 - Zestaw do montażu (mocowanie ściennny) - pełny zakres ruchu - dla panel płaski - premium - stal - rozmiar ekranu: 32"-58" |
| EAN: | 8716309127400 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Regulowana głębokość: | 6-47 cm |
| Materiał: | Stal |
| Meble do sprzętu audiowizualnego | |
| Typ: | Zestaw do montażu |
| Elementy do montażu: | Mocowanie ściennny |
| Model: | Pełny zakres ruchu |
| Zalecane użycie: | Panel płaski |
| Interfejs Montażowy VESA: | Do 400 x 400 mm, od 100 x 100 mm |
| Zintegrowane urządzenia: | Poziomica |
| Zarządzanie kablami: | Wbudowane zarządzanie kablami |
| Zalecany rozmiar stolika TV: | 32"-58" |
| Nachylenie: | Od -2° do 10° |
| Poziomowanie: | Od -4° do 4° |
| Krętlik: | Od -40° do 40° |
| Ustawienia: | Wypoziomowanie, pochylenie, przegub, głębokość |
| Waga maksymalnego obciążenia: | 36.4 kg |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 58 cm x 6.5 cm x 24.6 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.