{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | GEMBIRD Przenośny głośnik BT 10W z efektem świetlnym LED czarny |
| Opis: | GMB Audio SPK-BT-LED-08L - Głośnik - do użytku przenośnego - bezprzewodowa - Bluetooth - 10 wat - czarny |
| EAN: | 8716309132619 |
| Reklamacje: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Głośnik - do użytku przenośnego |
| Charakterystyka: | Radio FM |
| Źródło Zawartości Multimedialnej: | Karta pamięci flash |
| Oświetlenie: | Wielokolorowe oświetlenie LED |
| Funkcja użycia bez pomocy rąk: | Tak |
| Mikrofon: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Rodzaj obudowy: | Tworzywo ABS, tkanina |
| Cechy modelu: | Wbudowana pętla do zawieszania |
| System głośników | |
| Typ głośnika: | Aktywny |
| Zasilanie Ciągłe: | 10 wat |
| Szczegóły Zasilania Ciągłego: | RMS |
| Pasmo przenoszenia: | 85 - 20000 Hz |
| Nominalna impedancja: | 3 Ohm |
| Stosunek sygnał-szum: | 95 dB |
| Wzmacniacz: | Zintegrowany |
| Interfejsy: | Bluetooth 5.3 |
| Zakres transmisji: | 10 m |
| Regulacja: | Zasilanie wł./wył., głośność, play/pauza, tryb świateł |
| Karta pamięci | |
| Karty Pamięci: | microSD |
| Rozmiar maksymalnie obsługiwany: | 32 GB |
| System głośników - informacje szczegółowe | |
| Szczegóły modułu sterującego: | Głośnik: 2 x sterownik głośnika pełnozakresowego |
| Połączenia | |
| Rodzaj łączówki: | USB tylko zasilanie) (USB-C 24 pin) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Kabel USB-C |
| Zgodność z normami: | RoHS, ISO 9002 |
| Zasilanie | |
| Źródło zasilania: | Bateria |
| Bateria | |
| Typ: | Akumulator - litowa |
| Pojemność (Ah): | 1200 mAh |
| Czas działania (do): | 4 godzina(y) |
| Czas ładowania: | 3 godzina(y) |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 7.6 cm |
| Głębokość: | 7.6 cm |
| Wysokość: | 18 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 8 cm |
| Głębokość transportowa: | 8.3 cm |
| Wysokość transportowa: | 19 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.