{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 46488086
Kod producenta: MA-D2-02
Stan magazynowy: 4 szt.
Kod EAN: 8716309127592
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 4,03 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | GEMBIRD Regulowane ramię biurkowe na 2 wyświetlacze obrót pochylenie reg. wysokości 17-32inch do 9kg |
| Opis: | Gembird MA-D2-02 - Zestaw do montażu (montaż nabiurku, zacisk 10-85 mm, uchwyt grumotu 10-40 mm) - dla 2 monitory - plastik, stal - czarny - rozmiar ekranu: 17"-32" - montaż na biurku |
| EAN: | 8716309127592 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Szerokość: | 11.6 cm |
| Głębokość: | 14.6 cm |
| Wysokość: | 95.7 cm |
| Waga: | 3.3 kg |
| Materiał: | Plastik, stal |
| Kolor: | Czarny |
| Meble do sprzętu audiowizualnego | |
| Typ: | Zestaw do montażu |
| Elementy do montażu: | Montaż nabiurku, zacisk 10-85 mm, uchwyt grumotu 10-40 mm |
| Zalecane użycie: | 2 monitory |
| Rozmieszczenie / Montaż: | Montaż na biurku |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Zarządzanie kablami: | Wbudowane zarządzanie kablami |
| Zalecany rozmiar stolika TV: | 17"-32" |
| Nachylenie: | Od -45 do 45° |
| Obrót: | -180° do 180° |
| Krętlik: | Od -90° do 90° |
| Ustawienia: | Wyskość, pochylenie, przegub, obrót |
| Waga maksymalnego obciążenia: | 18 kg |
| Wykończenie: | Malowane proszkowo |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 16.1 cm x 43.5 cm x 11.2 cm |
| Zgodność z normami: | ISO 9002, RoHS, WEEE, SGS |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.