{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | GEMBIRD Składana podstawka pod notebooka srebrna |
| Opis: | Gembird NBS-D1-03 - Podstawka pod notebook - składana - 15.6" - srebrny |
| EAN: | 8716309127752 |
| Reklamacje: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Podstawka pod notebook - składana |
| Tworzywo produktu: | Aluminium, silikon |
| Szerokość: | 21.5 cm |
| Głębokość: | 24 cm |
| Wysokość: | 6 cm |
| Waga maksymalnego obciążenia: | 5 kg |
| Waga: | 640 g |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 48.5 cm x 6 cm x 26 cm |
| Kompatybilność notebooka: | 15.6" |
| Kolor: | Srebrny |
| Wykończenie: | Aluminium oksydowane anodowo piaskowane |
| Różne | |
| Cechy: | Antypoślizgowa podkładka silikonowa, kompaktowa, otwarta konstrukcja wentylowana |
| Zgodność z normami: | ISO 9002, RoHS |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona: - 1 rok |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.