{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 46305890
Kod producenta: TWS-ANC-MMX
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8716309122191
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 0,07 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | GEMBIRD Słuchawki stereofoniczne douszne Bluetooth TWS Malmö kolor czarny |
| Opis: | GMB Audio Malmo - Słuchawki w pełni bezprzewodowe z mikrofonem - douszne - Bluetooth - redukcja hałasu - czarny |
| EAN: | 8716309122191 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Słuchawki w pełni bezprzewodowe - Bluetooth - bezprzewodowa |
| Waga: | 34 g |
| Kolor: | Czarny |
| Zalecane użytkowanie: | Przenośne urządzenia elektroniczne |
| Cechy: | Kontrolka LED |
| Typ opakowania: | Pudełko prezentowe z zawieszką |
| Maksymalny zasięg: | 10 m |
| Wyjście sygnału audio | |
| Obudowa słuchawek: | Douszne |
| Technologia przyłączania: | Bezprzewodowa |
| Technologia bezprzewodowa: | Bluetooth |
| Wersja Bluetooth: | Bluetooth 5.0 |
| Profile Bluetooth: | Profil Głośnomówiący (HFP), Profil dla Bezprzewodowego Zestawu Słuchawkowego (HSP), Profil Zaawansowanej Dystrybucji Audio (A2DP), Profil Zdalnego Sterowania Audio/Wideo (AVRCP) |
| Tryb wyjścia dźwięku: | Stereo |
| Aktywne usuwanie szumu: | Tak |
| Częstotliwość odpowiedzi: | 20 - 20000 Hz |
| Mikrofon | |
| Rodzaj obudowy: | Wbudowany |
| Połączenia | |
| Rodzaj łączówki: | USB-C (tylko zasilanie) (USB-C 24 pin) - na etui do ładowania |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Stacja dokująca (300 mAh), kabel do ładowania USB (20 cm) |
| Szczegóły kabla: | Kabel do ładowania USB-C - odłączany - 20 cm |
| Zgodność z normami: | ISO 9002, RoHS |
| Zasilanie | |
| Bateria: | Bateria do słuchawki akumulator - litowo-polimerowa |
| Dołączona ilość: | 2 |
| Pojemność: | 30 mAh |
| Czas działania (do): | 2 godzina(y) |
| Szczegóły czasu pracy: | Nieprzerwane odtwarzanie (ze stacją dokującą w zestawie): do 8 godziny |
| Czas ładowania: | 2 godzina(y) |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 3.5 cm |
| Głębokość transportowa: | 9 cm |
| Wysokość transportowa: | 13 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.