{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | GEMBIRD Stojak biurkowy na dwa monitory regulowany 13-32cal do 8 kg |
| Opis: | Gembird - Stojak - dla 2 wyświetlacze LCD - stal, plastik - czarny - rozmiar ekranu: 13"-32" - biurku |
| EAN: | 8716309135412 |
| Reklamacje: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Materiał: | Stal, plastik |
| Kolor: | Czarny |
| Meble do sprzętu audiowizualnego | |
| Typ: | Stojak |
| Zalecane użycie: | 2 wyświetlacze LCD |
| Rozmieszczenie / Montaż: | Biurku |
| Interfejs Montażowy VESA: | 75 x 75 mm, 100 x 100 mm |
| Zarządzanie kablami: | Wbudowane zarządzanie kablami |
| Zalecany rozmiar stolika TV: | 13"-32" |
| Nachylenie: | Od -45 do 45° |
| Obrót: | -180° do 180° |
| Krętlik: | Od -90° do 90° |
| Ustawienia: | Pochylenie, przegub, obrót |
| Waga maksymalnego obciążenia: | 16 kg |
| Wykończenie: | Malowane proszkowo |
| Szczegóły: | Układ pionowy, orientacja pozioma |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.