{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | GEMBIRD Stojak biurkowy na dwa monitory regulowany 17-32inch do 9 kg |
| Opis: | Gembird - Zestaw do montażu (uchwyt monitora z dwoma ramionami) - z regulacją - dla 2 wyświetlacze LCD - stal, plastik, szkło hartowane - czarny - rozmiar ekranu: 17"-32" - montaż na biurku |
| EAN: | 8716309135245 |
| Reklamacje: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Waga: | 4.95 kg |
| Materiał: | Stal, plastik, szkło hartowane |
| Kolor: | Czarny |
| Zawartość zestawu: | Zestaw sprzętu montażowego |
| Meble do sprzętu audiowizualnego | |
| Typ: | Zestaw do montażu |
| Elementy do montażu: | Uchwyt monitora z dwoma ramionami |
| Model: | Z regulacją |
| Zalecane użycie: | 2 wyświetlacze LCD |
| Rozmieszczenie / Montaż: | Montaż na biurku |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Zarządzanie kablami: | Wbudowane zarządzanie kablami |
| Zalecany rozmiar stolika TV: | 17"-32" |
| Nachylenie: | Od -45 do 45° |
| Obrót: | -180° do 180° |
| Krętlik: | Od -90° do 90° |
| Ustawienia: | Pochylenie, przegub, obrót |
| Waga maksymalnego obciążenia: | 9 kg |
| Wymagany montaż: | Tak |
| Wykończenie: | Malowane proszkowo |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | |
| Zgodność z normami: | PAP Recycle Mark |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.