{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | GEMBIRD Szybka ładowarka Power Delivery USB typu C 20W biała |
| Opis: | Gembird - Zasilacz - 20 wat - 3.4 A - PD, QC 3.0 - 2 złącza wychodzące (USB, 24 pin USB-C) - biały |
| EAN: | 8716309128667 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Zasilacz |
| Przeznaczony dla: | Telefon komórkowy |
| Szerokość: | 4.7 cm |
| Głębokość: | 8.5 cm |
| Wysokość: | 2.8 cm |
| Waga: | 57 g |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Zasilacz | |
| Wymagane napięcie: | AC 100-240 V |
| Złącza wejściowe: | Europlug (przez CEE 7/16) |
| Liczba Złącz Wejścia: | 1 |
| Złącza wychodzące: | Wszystkich 2: 4 pin USB Typ A, 24 pin USB-C |
| Moc wyjściowa: | 20 wat |
| Maksymalne natężenie prądu: | 3.4 A |
| Tryb Pracy Urządzenia Elektrycznego: | Quick Charge 3.0 (Typ A) - 20 W - 5/9/12 V - 3.4/2/1.5 A PD (USB-C) - 20 W - 5/9/12 V - 3.4/2.22/1.66 A USB-A + USB-C - 15 W - 5 V - 3.4 A |
| Technologia Szybkiego Ładowania: | Power Delivery, Qualcomm Quick Charge 3.0 |
| Cechy: | Ochrona przeciwzwarciowa, ochrona przed przeładowaniem, ochrona przed przegrzaniem |
| Różne | |
| Typ opakowania: | Pudełko prezentowe z zawieszką |
| Zgodność z normami: | ISO 9002, RoHS, Triman |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 9 cm |
| Głębokość transportowa: | 4 cm |
| Wysokość transportowa: | 12 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.