{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 47305832
Kod producenta: TA-UC-AC2PD30LCD-CAR-01
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 8716309129695
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 0,08 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | GEMBIRD Szybka ładowarka samochodowa 2x USB Type-C PD LCD 30 W czarna |
| Opis: | Gembird - Zasilacz samochodowy - LCD display - 30 wat - 3 A - PD, Quick Charge 3.0 - 2 złącza wychodzące (USB, 24 pin USB-C) - czarny |
| EAN: | 8716309129695 |
| Reklamacje: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Zasilacz samochodowy |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Zasilacz | |
| Wymagane napięcie: | DC 12 - 24 V |
| Złącza wejściowe: | Automobile cigarette lighter |
| Liczba Złącz Wejścia: | 1 |
| Napięcie zasilające: | 5 / 9 / 12 V |
| Złącza wychodzące: | Wszystkich 2: 4 pin USB Typ A, 24 pin USB-C |
| Moc wyjściowa: | 30 wat |
| Maksymalne natężenie prądu: | 3 A |
| Szczegóły urządzenia zasilającego: | USB Typ A 4-pin - 30 W USB-C 24 pin - 30 W |
| Technologia Szybkiego Ładowania: | Power Delivery, Quick Charge 3.0 |
| Cechy: | Ochrona przeciwzwarciowa, ochrona przed prądem przetężeniowym, ochrona przeciwprzepięciowa, wyświetlacz LCD |
| Różne | |
| Typ opakowania: | Skrzynka wisząca |
| Zgodność z normami: | WEEE, RoHS, ISO 9002 |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 8 cm |
| Głębokość transportowa: | 4.5 cm |
| Wysokość transportowa: | 14.5 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.