{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | GEMBIRD T-WS-01 Gembird ściągacz izolacji do kabli T-WS-01 |
| Opis: | Gembird T-WS-01 - Narzędzie do cięcia kabli / ściągania izolacji - 18 cm |
| EAN: | 8716309084390 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Narzędzie do cięcia kabli / ściągania izolacji |
| Tworzywo produktu: | Plastik, stal węglowa |
| Długość: | 18 cm |
| Waga: | 210 g |
| Różne | |
| Cechy: | Regulowane ostrze ściągające, wymienne ostrze |
| Zgodność z normami: | ISO 9002, RoHS |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.