{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | GEMBIRD Uchwyt ścienny na telewizor - obrót i pochylenie 37-70inch do 35 kg |
| Opis: | Gembird WM-70ST-01 - Zestaw do montażu (mocowanie ściennny) - dla telewizor LCD - pełny zakres ruchu - plastik, stal - rozmiar ekranu: 37"-70" |
| EAN: | 8716309127837 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Szerokość: | 40 cm |
| Głębokość: | 63.5 cm |
| Wysokość: | 43 cm |
| Waga: | 4.65 kg |
| Materiał: | Plastik, stal |
| Meble do sprzętu audiowizualnego | |
| Typ: | Zestaw do montażu |
| Elementy do montażu: | Mocowanie ściennny |
| Zalecane użycie: | Telewizor LCD |
| Interfejs Montażowy VESA: | 200 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 400 mm, 600 x 400 mm, 300 x 200 mm, 300 x 300 mm |
| Zarządzanie kablami: | Wbudowane zarządzanie kablami |
| Zalecany rozmiar stolika TV: | 37"-70" |
| Nachylenie: | Od 0° do 20° |
| Poziomowanie: | Od -3° do 3° |
| Krętlik: | Od -60° do 60° |
| Ustawienia: | Wypoziomowanie, pochylenie, przegub |
| Waga maksymalnego obciążenia: | 35 kg |
| Wykończenie: | Malowane proszkowo |
| Szczegóły: | Poziomica |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 18.4 cm x 75.2 cm x 9.1 cm |
| Zgodność z normami: | ISO 9002, RoHS, WEEE |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.