{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 3641809
Kod producenta: UHB-CR3-02
Stan magazynowy: 74 szt.
Kod EAN: 8716309100793
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 0,08 kg
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | GEMBIRD UHB-CR3-02 Gembird czytnik kart na złączu USB-C (SD, micro SD) SDXC, combo, OTG, czarny |
| Opis: | Gembird - Czytnik kart (SD, karta pamięci TransFlash, microSD, SDHC, microSDHC, Karta Pamięci SDXC, microSDXC) - USB-C 3.1 Gen 1 |
| EAN: | 8716309100793 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Czytnik kart - zewnętrzny |
| Karty Pamięci: | Karta pamięci SD, karta pamięci TransFlash, microSD, karta pamięci SDHC, microSDHC, Karta Pamięci SDXC, microSDXC |
| Interfejs hosta: | USB-C 3.1 Gen 1 |
| Kolor: | Czarny |
| Charakterystyka: | Układ scalony MA8170 |
| Szerokość: | 5.5 cm |
| Głębokość: | 2.5 cm |
| Wysokość: | 1.2 cm |
| Waga: | 15 g |
| Karta pamięci | |
| Pojemność: | (maks.) |
| Interfejsy | |
| Dodatkowe porty: | USB 2.0 |
| Wymagane porty: | 24 pin USB-C |
| Różne | |
| Wymagany system operacyjny: | Microsoft Windows 7 / 8 / 10 |
| Zgodność z normami: | ISO 9002, WEEE, RoHS 2011/65/EU, EMC 2014/30/EU |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 12 cm |
| Głębokość transportowa: | 16 cm |
| Wysokość transportowa: | 2.5 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.