{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | GEMBIRD UHG-4K2-01 USB HDMI grabber 4K pass-through |
| Opis: | Cablexpert - Adapter przechwytywania wideo - USB 3.0 |
| EAN: | 8716309120838 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Adapter przechwytywania wideo |
| Typ interfejsu: | USB 3.0 |
| Szerokość: | 4.2 cm |
| Głębokość: | 4 cm |
| Wysokość: | 1.1 cm |
| Waga: | 160 g |
| Video | |
| Typ interfejsu: | Wejście HDMI, wyjście HDMI |
| Formaty video telewizji cyfrowej: | 1080p, 4K |
| Format cyfrowy video: | YUV |
| Rozdzielczość przechwytywanego cyfrowego obrazu video: | 3840 x 2160 |
| Format nagrywania obrazu: | JPEG |
| Rozdzielczość przechwytywanej stopklatki: | 3840 x 2160 |
| Obsługa wejścia audio: | Standard |
| Cechy: | USB z zasilaniem, obejście HDMI, zasilanie HDMI |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 1 x audio/wideo - wejście HDMI - złącze 19 pin HDMI Type A 1 x mikrofon - wejście - mini-telefon 3,5 mm 1 x audio/wideo - wyjście HDMI - złącze 19 pin HDMI Type A 1 x słuchawki - wyjście - mini-phone stereo 3.5 mm |
| Połączenia: | 1 x SuperSpeed USB 3.0 - USB 9 pin Typ A |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | ISO 9002, RoHS |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Windows 10 |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 24 cm |
| Głębokość transportowa: | 12.5 cm |
| Wysokość transportowa: | 5.5 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.