{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | GEMBIRD Uniwersalny adapter podróżny 20W biały |
| Opis: | Gembird - Przejściówka złącza zasilania z przejściówką ładowania USB - Typ B, Typ F, Typ G, Typ I (P) do USB-C, USB, Typ A, Typ B, Typ C, Typ E, Typ F, Typ G, Typ I, Typ J, Typ L, Typu N (R) - AC 100-250 V - 10 A - Power Delivery USB (20 W), technologia GaN - biały |
| EAN: | 8716309134927 |
| Reklamacje: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Typ: | Przejściówka złącza zasilania z przejściówką ładowania USB |
| Napięcie znamionowe: | AC 100-250 V |
| Prąd znamionowy: | 10 A |
| Charakterystyka: | Power Delivery USB (20 W), technologia GaN, lekki, zabezpieczenie przed dziećmi, bezpiecznik 10 Amperów, maksymalna moc 2500 Watów, Quick Charge 3.0 |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość: | 4.2 cm |
| Głębokość: | 6.28 cm |
| Wysokość: | 8.1 cm |
| Waga: | 205 g |
| Lokalizacja: | Europa, Stany Zjednoczone, Australia, Wielka Brytania |
| Złącza | |
| Złącza: | Zasilanie Typ B - wtyczka Zasilanie Typ F - wtyczka Zasilanie Typ G - wtyczka Zasilanie Typ I - wtyczka |
| Złącza (Drugi Koniec): | Zasilanie Typ A - gniazdo (wtykowe) Zasilanie Typ B - gniazdo (wtykowe) Zasilanie Typ C - gniazdo (wtykowe) Zasilanie Typ E - gniazdo (wtykowe) Zasilanie Typ F - gniazdo (wtykowe) Zasilanie Typ G - gniazdo (wtykowe) Zasilanie Typ I - gniazdo (wtykowe) Zasilanie Typ J - gniazdo (wtykowe) Zasilanie Typ L - gniazdo (wtykowe) Zasilanie Typu N - gniazdo (wtykowe) 4 pin USB Typ A - gniazdo (wtykowe) 2 x 24 pin USB-C - gniazdo (wtykowe) |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | BS 1362, WEEE, ISO 9002, RoHS |
| Szczegóły Opakowania: | Pudełko prezentowe z zawieszką |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 6.2 cm |
| Głębokość transportowa: | 12.7 cm |
| Wysokość transportowa: | 5.2 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.