{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | GEMBIRD UVG-002 Gembird Video Adapter- Grabber |
| Opis: | Gembird UVG-002 - Adapter przechwytywania wideo - USB 3.0 - NTSC, PAL |
| EAN: | 8716309079983 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Adapter przechwytywania wideo |
| Typ interfejsu: | USB 3.0 |
| Szerokość: | 9 cm |
| Głębokość: | 2.7 cm |
| Wysokość: | 1.4 cm |
| Video | |
| Typ interfejsu: | Wejście S-video, wejście zespolonego sygnału video, SCART |
| Rodzaj wejścia analogowego video: | NTSC, PAL |
| Sygnał video analogowy: | S-Video, całkowity sygnał video |
| Format cyfrowy video: | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, QuickTime, AVI, DV, WMV, AVCHD, 3GPP |
| Szybkość przechwytywanego cyfrowego obrazu: | 30 klatki/sek |
| Rozdzielczość przechwytywanego cyfrowego obrazu video: | 720 x 480, 720 x 576 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 1 x ekran / video - wejście S-video - mini-DIN 4-pin 1 x ekran / video - wejście zespolonego sygnału video - RCA 1 x dźwięk - wejście sygnału audio - RCA x 2 1 x audio/wideo - SCART - SCART 21-pin - z adapterem |
| Połączenia: | 1 x SuperSpeed USB 3.0 |
| Różne | |
| Dołączone przewody: | 1 x przedłużacz kabla USB - zewnętrzna - 50 cm 1 x przejściówka SCART - zewnętrzna 1 x kabel S-Video - zewnętrzna - 1.5 m 1 x kompozytowy przewód video - zewnętrzna - 1.5 m 1 x kabel audio - zewnętrzna - 1.25 m |
| Zgodność z normami: | ISO 9002, RoHS |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | Sterowniki i programy użytkowe |
| Wymagany system operacyjny: | Microsoft Windows 2000/XP/Vista/7, Windows 8 |
| Wymagania systemowe - informacje szczegółowe: | Pentium III - 800 MHz - RAM 256 MB - HD 600 MB |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.