{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | GEMBIRD WP-L-12 Wireless presenter with laser pointer |
| Opis: | Gembird WP-L-12 - Pilot do prezentacji - 4 przyciski - RF |
| EAN: | 8716309134217 |
| Reklamacje: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Pilot do prezentacji |
| Szerokość: | 3.8 cm |
| Głębokość: | 2.5 cm |
| Wysokość: | 10.5 cm |
| Waga: | 84 g |
| Technologia przyłączania: | Radio |
| Technologia bezprzewodowa: | 2.4 GHz |
| Ilość przycisków: | 4 przyciski |
| Maks. zasięg działania: | 10 m |
| Cechy: | Wbudowany wskaźnik laserowy, zasilanie wł./wył., dalej, wstecz |
| Połączenia | |
| Typ przyłączy: | 1 x USB (USB Typ A 4-pin) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Odbiornik USB |
| Zgodność z normami: | Plug and Play, EN 60825-1:2014 |
| Zasilanie | |
| Bateria: | 2 typ AAA |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.