{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | GEMBIRD zewnętrzna obrotowa kamera Wi-Fi 2K QHD |
| Opis: | GEMBIRD TSL-ODCAM-WRHD-01 - Sieciowa kamera nadzorująca - panorama / nachylenie - wieżyczka - do użytku na zewnątrz - kolor (dzień i noc) - 4 MP - 2560 x 1440 - 2K - bezprzewodowa - Wi-Fi - H.264+ |
| EAN: | 8716309133418 |
| Reklamacje: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Sieciowa kamera nadzorująca |
| Obsługa audio: | Wbudowany mikrofon, wbudowany głośnik |
| Współczynnik Kształtu: | Wieżyczka |
| Technologia łączonści: | Bezprzewodowa |
| Szerokość: | 7 cm |
| Głębokość: | 8 cm |
| Wysokość: | 10.5 cm |
| Waga: | 300 g |
| Aparat fotograficzny | |
| Typ: | Kolor - dzień i noc - panorama / nachylenie - do użytku na zewnątrz |
| Format cyfrowy video: | H.264+ |
| Maks. rozdzielczość cyfrowa wideo: | 2560 x 1440 |
| Wykrywanie Ruchu: | Tak |
| Formaty video telewizji cyfrowej: | 2K |
| Diody poczerwieni typu LED: | Tak |
| Rozdzielczość przechwytywanego cyfrowego obrazu video: | 2560 x 1440 |
| Cechy: | Alarm notifications, 48 dB SNR |
| Czujnik obrazu | |
| Typ: | 4 MP CMOS 1/2.9" |
| Konstrukcja obiektywu | |
| Odległość ogniskowa: | 3.6 mm |
| Obiektyw Iris: | F/2,0 |
| Poziome pole widzenia (w stopniach): | 120 |
| Panoramowanie | |
| Zakres (stopnie): | 355 |
| Nachylanie | |
| Zakres (stopnie): | 120 |
| Interfejsy | |
| Interfejsy sieciowe: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Obsługiwane karty pamięci: | Karta microSD |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | RoHS, ISO 9002 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Zasilacz - zewnętrzna DC 12 V 12 wat |
| Internet rzeczy (IoT) | |
| Zgodność z Internetem Przedmiotów (IoT): | Tak |
| Zgodna Aplikacja: | Tuya Smart App, Smart Life |
| Asystent Inteligentny: | Tuya |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 18 cm |
| Głębokość transportowa: | 14.8 cm |
| Wysokość transportowa: | 9.5 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | -20 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 55 °C |
| Wilgotność względna (podczas pracy): | 10 - 90% |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.