{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | GIGABYTE AORUS Gen4 7000s 2TB M.2 SSD |
| Opis: | AORUS 7000s - Napęd stały - 2 TB - wewnętrzny - M.2 2280 - PCI Express 4.0 x4 (NVMe) - bufor: 1 GB - AES - radiator zintegrowany |
| EAN: | 4719331811754 |
| Gwarancja producenta: | 60 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Napęd stały - wewnętrzny |
| Pojemność: | 2 TB |
| Algorytm kodowania: | AES |
| Typ pamięci NAND: | 3D triple-level cell (TLC) |
| Radiator Zintegrowany: | Tak |
| Rodzaj obudowy: | M.2 2280 |
| Interfejs: | PCI Express 4.0 x4 (NVMe) |
| Wielkość bufora: | 1 GB |
| Cechy: | Wsparcie TRIM, Wear Leveling Support, chłodzenie pasywne, usuwanie błędu LDPC, Over Provision, NVM Express (NVMe) 1.4, kontroler Phison PS5018-E18, S.M.A.R.T. |
| Szerokość: | 23.5 mm |
| Głębokość: | 80.5 mm |
| Wysokość: | 11.4 mm |
| Waga: | 91 g |
| Wydajność | |
| Szybkość wewnętrzna danych: | 7000 MBps (odczyt) / 6850 MBps (zapis) |
| Odczyt losowy 4 KB: | 650000 IOPS |
| Zapis losowy 4KB: | 700000 IOPS |
| Niezawodność | |
| MTBF: | 1 600 000 godziny |
| Rozszerzenie i łączność | |
| Interfejsy: | 1 x PCI Express 4.0 x4 (NVMe) - M.2 Card |
| Kompatybilna Wnęka: | M.2 2280 |
| Zasilanie | |
| Zużycie energii: | 6.6 wat (średni odczyt) 6.5 wat (średni zapis) 30 mW (bezczynność) |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | AES-256 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 70 °C |
| Min. temperatura przechowywania: | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania: | 85 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.