{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4327851
Kod producenta: GP-AORUS WATERFORCE 280
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4719331552367
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 2,39 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | GIGABYTE AORUS WATERFORCE 280LIQUID CPU COOLER with ARGB display |
| Opis: | AORUS WATERFORCE 280 - Układ chłodzenia cieczą procesora - Rozmiar Radiatora: 280 mm - (na: LGA1156, LGA1366, LGA1155, LGA2011, LGA1150, LGA1151, AM4, LGA2066, TR4, sTRX4, LGA1200, LGA1152, LGA1700) - 140 mm |
| EAN: | 4719331552367 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Układ chłodzenia cieczą procesora |
| Tworzywo produktu: | Aluminium, miedź |
| Zawartość opakowania: | Pompa |
| Coolery i radiatory | |
| Zgodność z: | LGA1156 Socket, LGA1366 Socket, LGA1155 Socket, LGA2011 Socket, LGA1150 Socket, LGA1151 Socket, Socket AM4, LGA2066 Socket, Socket TR4, Socket sTRX4, LGA1200 Socket, LGA1152 Socket, LGA1700 Socket |
| Materiał Radiatora: | Aluminium |
| Wymiary Radiatora: | 312 mm x 140 mm x 27 mm |
| Ilość wentylatorów: | 2 |
| Przekątna wentylatora chłodzącego: | 140 mm |
| Podstawka wentylatora: | Łożysko ślizgowe |
| Prędkość obrotowa: | 950-2150 rpm |
| Przepływ powietrza: | 41.02 - 83.83 cfm |
| Ciśnienie powietrza: | 1.02-4.08 mm |
| Poziom hałasu: | 17.1 - 36.5 dBA |
| Cechy: | RGB Fusion 2.0, ARGB fans, Aorus Engine |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.