{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | GIGABYTE B760M H DDR4 LGA1700 DDR4 Micro ATX MB |
| Opis: | Gigabyte B760M H DDR4 - 1.0 - płyta główna - microATX - Gniazdo LGA1700 - B760 Chipset - USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - wbudowana karta graficzna (konieczny procesor) - High Definition Audio (8-kanałów) |
| EAN: | 4719331854645 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Płyta główna - microATX |
| Typ chipsetu: | Intel B760 |
| Port procesora: | Gniazdo LGA1700 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów: | (obsługa 12/13 i 14 Generacji Intel Core / Pentium Gold / Celeron) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny: | 64 GB |
| Technologia: | DDR4 |
| Bus Clock: | 2400 MHz, 2133 MHz, 3000 MHz, 2666 MHz, 2933 MHz, 3200 MHz |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM: | Bez ECC, ECC (praca w trybie innym niż ECC) |
| Rejestrowana lub buforowana: | Niebuforowana |
| Charakterystyka: | Dwa kanały DDR, Intel Extreme Memory Profiles (XMP) |
| Audio | |
| Typ: | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Interfejsy sieciowe: | Gigabit Ethernet |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń: | 1 x CPU 2 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 4.0 x16 1 x PCIe 3.0 x1 2 x M.2 socket (gniazdo 2280 M.2 M-Key) |
| Interfejsy pamięci masowej: | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 / RAID 5 PCIe 4.0 -złącza: 2 x M.2 |
| Interfejsy: | 1 x HDMI 1 x VGA 2 x USB 2.0 4 x USB 3.2 Gen 1 1 x LAN (Gigabit Ethernet) 1 x wyjście audio - mini jack 1 x wejście audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack |
| Wewnętrzne interfejsy: | 1 x SPI - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 1 x wyjście SPDIF - nagłówek 1 x szeregowy - nagłówek 4 x USB 2.0 - nagłówek 2 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek |
| Złącza zasilania: | Łączówka 24-pin głównego zasilania, złączka ATX12V 8-stykowa |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS: | AMI |
| Cechy BIOSu: | Obsługa WfM 2.0, UEFI BIOS, obsługuje SMBIOS 2.7, DMI 2.7, ACPI 5.0, obsługa PnP 1.0a |
| Monitorowanie hardware: | Napięcie systemu, prędkość przepływu chłodzenia wodą, ostrzeżenie o awarii wentylatora, kontrola wentylatora, wykrywanie prędkości wentylatora, wykrywanie temperatury |
| Cechy harware: | Q-Flash, DIY Friendly Design, 6+1+1 Phase Power Design, GIGABYTE Smart Fan 6, Zatrzask PCIe EZ, GIGABYTE PerfDrive |
| Różne | |
| Dołączone oprogramowanie: | Norton Internet Security, GIGABYTE Control Center, menedżer LAN |
| Zgodność z normami: | HDCP 2.3 |
| Szerokość: | 23 cm |
| Głębokość: | 21.5 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.