{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4130336
Kod producenta: GB-BRR7-4800
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4719331600679
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 1,59 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | GIGABYTE GB-BRR7-4800 AMD Ryzen 7 4800U 2xDDR4 SO-DIMM slot M.2 socket2.5G LAN 7xUSB HDMI mDP 19V |
| Opis: | Gigabyte BRIX GB-BRR7-4800 (rev. 1.0) - Komputer barebone - Ultra Compact PC Kit - 1 x Ryzen 7 4800U / 1.8 GHz - RAM 0 GB - Radeon Graphics - GigE, 2.5 GigE - WLAN: 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
| EAN: | 4719331600679 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Typ: | Komputer barebone |
| Rodzaj produktu: | Ultra Compact PC Kit |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | AMD Ryzen 7 4800U |
| Częstotliwość zegara: | 1.8 GHz |
| Max Turbo Speed: | 4.2 GHz |
| Ilość rdzeni: | 8-rdzeniowy |
| Ilość procesorów: | 1 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji: | Pamięć podręczna L3 - 8 MB |
| Pamięć podręczna na procesor: | 8 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana: | 0 GB / 64 GB (maks.) |
| Technologia: | DDR4 SDRAM |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 260-pin |
| Sloty: | 2 (całkowita) / 2 (pusty) |
| Napęd dyskowy | |
| Typ: | Brak HDD |
| Napęd optyczny | |
| Typ: | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora: | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| Interfejsy wideo: | HDMI, DisplayPort |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów: | 2 |
| Wyjście sygnału audio | |
| Tryb wyjścia dźwięku: | Stereo |
| Praca w sieci | |
| Obsługa sieci bezprzewodowej LAN: | Tak |
| Bezprzewodowa karta NIC: | Intel Wi-Fi 6 AX 200 |
| Protokół komunkacyjny danych: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.1 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Sloty: | 1 (całkowity) / 0 (wolna) x M.2 Card - 2230 (Key A-E) 1 (całkowity) / 1 (wolna) x M.2 Card - 2280 |
| Interfejsy: | 2 x DisplayPort/USB-C 3.2 Gen 2 (1 z przodu, 1 z tyłu) 1 x HDMI 1 x Mini DisplayPort 1 x LAN (2.5Gigabit Ethernet) 1 x słuchawki/mikrofon (1 z przodu) 5 x USB 3.2 Gen 1 (3 przód, 2 tył) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Adapter VESA |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz |
| Wymagane napięcie: | AC 120/230 V |
| Moc wyjściowa: | 90 wat |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny: | Bez systemu operacyjnego |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 11.95 cm |
| Głębokość: | 11.95 cm |
| Wysokość: | 3.47 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.