{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Karta graficzna GIGABYTE Gaming została zaprojektowana z myślą o wydajności i jakości obrazu. Dzięki maksymalnej rozdzielczości zewnętrznej 7680 x 4320 zapewnia klarowność obrazu w rozdzielczości 8K, gwarantując wciągające wrażenia podczas grania. Zaawansowana technologia GDDR6 SDRAM i prędkość pamięci 20 Gb/s zwiększają szybkość transferu danych i responsywność, dzięki czemu karta ta doskonale sprawdza się w wymagających zastosowaniach gamingowych. Wyposażona w interfejs PCI Express 5.0, ta karta graficzna zapewnia szybką łączność i płynną wydajność. Posiada konstrukcję chłodzącą GIGABYTE WINDFORCE z trzema wentylatorami, która zapewnia skuteczne odprowadzanie ciepła podczas intensywnych sesji grania. Zastosowanie kompozytowych miedzianych rurek cieplnych i żelu przewodzącego ciepło zwiększa wydajność chłodzenia, utrzymując stabilność systemu pod obciążeniem. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | GIGABYTE GeForce RTX 5050 GAMING OC 8GB GDDR6 2xDP 2xHDMI |
| Opis: | Gigabyte Gaming - OC Edition - karta graficzna - GeForce RTX 5050 - 8 GB GDDR6 - PCI Express 5.0 - 2 x DisplayPort, 2 x HDMI |
| EAN: | 4719331356750 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Karta graficzna |
| Typ magistrali: | PCI Express 5.0 |
| Graphics Engine: | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Zegar rdzeniowy: | 2632 MHz |
| Rdzenie CUDA: | 2560 |
| Maksymalna rozdzielczość: | 7680 x 4320 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów: | 4 |
| Szczegóły Interfejsu: | 2 x DisplayPort 2 x HDMI |
| Obsługa API: | OpenGL 4.6, DirectX 12 |
| Charakterystyka: | Konstrukcja z Trzema Wentylatorami, GIGABYTE WINDFORCE cooling design, żel przewodzący ciepło klasy serwerowej, projekt wentylatora Hawk, NVIDIA Blackwell GPU architecture, NVIDIA DLSS 4, NVIDIA Reflex 2, Nvidia Studio, Nvidia Broadcast, 9. generacja enkodera NVIDIA, Rdzenie Ray Tracing 4. generacji, Rdzenie Tensor 5. generacji, NVIDIA Multi Frame Generation, NVIDIA Frame Warp, dla NVIDIA G-Sync, NVIDIA Avatar Cloud Engine (ACE), kompozytowe rury grzewcze miedziane, Gigabyte Alternate Spinning, 3D Active Fan, chłodzenie ekranu, Graphene Nano Lubricant, śluza boczna, płyta zapobiegająca gięciu, Ultra Durable VGA |
| Pamięć | |
| Rozmiar: | 8 GB |
| Technologia: | GDDR6 SDRAM |
| Szybkość Pamięci: | 20 Gbps |
| Szerokość szyny: | 128-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie: | 550 W |
| Dodatkowe wymagania: | Złącze zasilania 8-pinowe PCI Express |
| Różne | |
| Dołączone oprogramowanie: | Sterowniki NVIDIA Studio, Sterowniki GeForce Game Ready, Gigabyte Control Center |
| Zgodność z normami: | DisplayPort 2.1b |
| Szerokość: | 4 cm |
| Głębokość: | 28 cm |
| Wysokość: | 11.7 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.