{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti GAMING OC 16G została zaprojektowana z myślą o graczach i twórcach. Wyposażona w procesor graficzny NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti, ta karta graficzna oferuje 16 GB pamięci GDDR7 SDRAM i 256-bitową szerokość magistrali, zapewniając płynną rozgrywkę i płynną wielozadaniowość. Dzięki maksymalnej rozdzielczości zewnętrznej 7680 x 4320 obsługuje do czterech monitorów, zapewniając rozległe wrażenia wizualne podczas wciągających gier lub tworzenia szczegółowych treści. | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti GAMING OC 16GB GDDR7 3xDP 1xHDMI |
| Opis: | Gigabyte GeForce RTX 5070 Ti GAMING OC 16G - Karta graficzna - GeForce RTX 5070 Ti - 16 GB GDDR7 - PCI Express 5.0 - 3 x DisplayPort, HDMI |
| EAN: | 4719331355562 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Karta graficzna |
| Typ magistrali: | PCI Express 5.0 |
| Graphics Engine: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Maksymalna rozdzielczość: | 7680 x 4320 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów: | 4 |
| Szczegóły Interfejsu: | 3 x DisplayPort HDMI |
| Obsługa API: | OpenGL 4.6 |
| Charakterystyka: | GIGABYTE WINDFORCE cooling design, Dual Bios, GIGABYTE RGB Halo, Konstrukcja z Trzema Wentylatorami, NVIDIA DLSS 4, NVIDIA Reflex, Nvidia Studio |
| Pamięć | |
| Rozmiar: | 16 GB |
| Technologia: | GDDR7 SDRAM |
| Szybkość Pamięci: | 28 Gbps |
| Szerokość szyny: | 256-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie: | 750 W |
| Dodatkowe wymagania: | Złącze zasilania PCI Express 16 pin |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Uchwyt karty graficznej, 3 x kabel 8 pin na 12VHPWR |
| Zgodność z normami: | DisplayPort 2.1a |
| Szerokość: | 7 cm |
| Głębokość: | 34 cm |
| Wysokość: | 14 cm |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata Gwarancja ograniczona - rozszerzona gwarancja po rejestracji produktu - 4 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.