{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | GIGABYTE M30 SSD 1TB PCIe M.2 |
| Opis: | Gigabyte M30 - Napęd stały - 1 TB - wewnętrzny - M.2 2280 - PCI Express 3.0 x4 (NVMe) - bufor: 2 GB |
| EAN: | 4719331822668 |
| Gwarancja producenta: | 60 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Napęd stały - wewnętrzny |
| Pojemność: | 1 TB |
| Typ pamięci NAND: | 3D triple-level cell (TLC) |
| Rodzaj obudowy: | M.2 2280 |
| Interfejs: | PCI Express 3.0 x4 (NVMe) |
| Wielkość bufora: | 2 GB |
| Cechy: | Wsparcie TRIM, cache SLC, Advanced LDPC ECC Technology, NVM Express (NVMe) 1.3, zewnerzna pamięć podręczna DDR3L DRAM, S.M.A.R.T. |
| Szerokość: | 22 mm |
| Głębokość: | 80 mm |
| Wysokość: | 2.3 mm |
| Waga: | 8 g |
| Wydajność | |
| Wytrzymałość SSD: | 350 TB |
| Szybkość wewnętrzna danych: | 3500 MBps (odczyt) / 3000 MBps (zapis) |
| Odczyt losowy 4 KB: | 308000 IOPS |
| Zapis losowy 4KB: | 332000 IOPS |
| Niezawodność | |
| MTBF: | 2 miliony godziny |
| Rozszerzenie i łączność | |
| Interfejsy: | 1 x PCI Express 3.0 x4 (NVMe) |
| Kompatybilna Wnęka: | M.2 2280 |
| Zasilanie | |
| Zużycie energii: | 5.9 wat (odczyt) 5 wat (zapis) 9 mW (minimalny czas bezczynności) 900 mW (maks. czas bezczynności) |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 70 °C |
| Min. temperatura przechowywania: | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania: | 85 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.