{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | GIGABYTE VISION DRIVE 1TB USB3.2 External SSD |
| Opis: | Gigabyte VISION DRIVE - Napęd stały - 1 TB - zewnętrzny (przenośne) - USB 3.2 Gen 2x2 (USB-C złącze) - bufor: 1 GB |
| EAN: | 4719331811914 |
| Gwarancja producenta: | 60 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Napęd stały - zewnętrzny (przenośne) |
| Pojemność: | 1 TB |
| Typ pamięci NAND: | 3D triple-level cell (TLC) |
| Interfejs: | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Wielkość bufora: | 1 GB |
| Cechy: | Kontroler Phison E12 |
| Szerokość: | 72 mm |
| Głębokość: | 115 mm |
| Wysokość: | 20 mm |
| Wydajność | |
| Szybkość transmisji interfejsu: | 20 Gb/s (USB 3.2 Gen. 2x2) |
| Szybkość maksymalna transmisji danych: | 2000 MB/s |
| Szybkość wewnętrzna danych: | 2000 MBps (zapis) |
| Niezawodność | |
| MTBF: | 1,770,000 godziny |
| Rozszerzenie i łączność | |
| Interfejsy: | 1 x USB 3.2 Gen 2x2 - USB-C 24 pin |
| Zasilanie | |
| Źródło zasilania: | Szyna USB |
| Zużycie energii: | 5 wat (aktywny) 2.65 wat (bezczynność) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Futerał |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel USB-C - zewnętrzna 1 x z kabla USB-C na USB-A - zewnętrzna |
| Rodzaj obudowy: | Plastik |
| Zgodność z normami: | MIL-STD-810G 516.6 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 70 °C |
| Min. temperatura przechowywania: | -40 °C |
| Maks. temperatura przechowywania: | 85 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.