{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Płyta główna GIGABYTE X870E EAGLE WIFI7 została zaprojektowana z myślą o wysokiej wydajności i wyjątkowych funkcjach, zaspokajając potrzeby zarówno entuzjastów gier, jak i profesjonalistów. Obsługująca procesory AMD Ryzen z serii 7000/8000/9000, ta płyta główna w formacie ATX wykorzystuje solidny chipset AMD X870E i oferuje zaawansowane możliwości pamięci RAM, obsługując prędkości do 8200 MT/s dzięki dwukanałowej architekturze pamięci. Płyta posiada cztery gniazda DIMM umożliwiające rozbudowę pamięci, co zapewnia płynną wielozadaniowość i zwiększoną responsywność systemu. Opcje łączności są rozbudowane dzięki wielu portom USB, w tym USB4 i różnym wariantom USB 3.2, a także dwóm gniazdom M.2 dla szybkich rozwiązań pamięci masowej. Zintegrowana karta dźwiękowa Realtek ALC1220 zapewnia wyjście audio, a 5 Gigabit Ethernet i obsługa Wi-Fi 7 gwarantują płynną łączność sieciową. Ulepszone funkcje sprzętowe, takie jak M.2 Thermal Guard i zaawansowana konstrukcja zasilania, zwiększają trwałość i zapobiegają przegrzaniu, dzięki czemu GIGABYTE X870E EAGLE WIFI7 jest solidnym wyborem dla każdego, kto chce zbudować wydajny i niezawodny komputer. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | GIGABYTE X870E EAGLE WF7 AM5 |
| Opis: | Gigabyte X870E EAGLE WIFI7 - Płyta główna - ATX - Socket AM5 - AMD X870E Chipset - USB4, USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 2x2, USB 3.2 Gen 2 - 5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7, Bluetooth - wbudowana karta graficzna (konieczny procesor) - High Definition Audio (8-kanałów) |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Płyta główna - ATX |
| Typ chipsetu: | AMD X870E |
| Port procesora: | Socket AM5 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów: | (obsługuje serie Ryzen 7000/8000/9000) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny: | 256 GB |
| Technologia: | DDR5 |
| Bus Clock: | 8200 MT/s (O.C.), 8000 MT/s (O.C.), 7800 MT/s (O.C.), 7600 MT/s (O.C.), 7200 MT/s (O.C.), 7000 MT/s (O.C.), 6800 MT/s (O.C.), 6600 MT/s (O.C.), 6400 MT/s (O.C.), 6200 MT/s (O.C.), 6000 MT/s (O.C.), 5600 MT/s (O.C.), 5200 MT/s, 4800 MT/s, 4400 MT/s, 6666 MT/s (O.C.) |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM: | Bez ECC |
| Rejestrowana lub buforowana: | Niebuforowana |
| Charakterystyka: | Dwa kanały DDR, technologia AMD EXPO, Intel Extreme Memory Profiles (XMP) |
| Audio | |
| Typ: | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Audio Codec: | Realtek ALC1220 |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Kontroler sieciowy: | Realtek RTL8922AE |
| Interfejsy sieciowe: | 5 Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń: | 1 x CPU 4 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 5.0 x16 1 x PCIe 4.0 x16 (tryb x4) 1 x PCIe 3.0 x16 (tryb x2) 1 x M.2 socket (gniazdo 2280/2580/22110/25110 M.2 Key M) 3 x M.2 socket (gniazdo 2280/22110 M.2 Key M) |
| Interfejsy pamięci masowej: | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 PCIe 5.0 -złącza: 1 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 / RAID 5 PCIe 4.0 -złącza: 3 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 / RAID 5 |
| Interfejsy: | 1 x LAN (5Gigabit Ethernet) 1 x HDMI 2 x antena 2 x USB 3.2 Gen 2 2 x USB4/DisplayPort 4 x USB 3.2 Gen 1 2 x USB 2.0 1 x mikrofon - mini jack 1 x wyjście audio - mini jack 1 x wyjście SPDIF |
| Wewnętrzne interfejsy: | 6 x USB 2.0 - nagłówek 4 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 1 x SPI - nagłówek |
| Złącza zasilania: | Łączówka 24-pin głównego zasilania, 2 złączki 8-pin ATX12V |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS: | AMI |
| Cechy BIOSu: | Obsługa WfM 2.0, UEFI BIOS, obsługuje SMBIOS 2.7, DMI 2.7, ACPI 5.0, obsługa PnP 1.0a |
| Monitorowanie hardware: | Kontrola wentylatora, ostrzeżenie o awarii wentylatora, wykrywanie prędkości wentylatora, napięcie systemu, wykrywanie temperatury |
| Cechy harware: | 16+2+2 Phase Power Design, Zatrzask M.2 EZ na kliknięcie, Zatrzask M.2 EZ plus, M.2 Thermal Guard, Zatrzask PCIe EZ Plus, VRM Thermal Armor Advanced, WIFI EZ Plug, Przycisk Wyczyść CMOS, przycisk zasilania, Przycisk Q-Flash Plus, przycisk reset, 2x Copper PCB, 6 Layer PCB, AORUS AI SNATCH, Q-Flash, Q-Flash Plus, RGB FUSION |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Antena Wi-Fi, G-Connector, pakiet wkrętów M.2 |
| Dołączone przewody: | 2 x kabel Serial ATA |
| Dołączone oprogramowanie: | GIGABYTE Control Center, Norton Internet Security (OEM Version), GIGABYTE Smart Backup, HWiNFO |
| Zgodność z normami: | HDCP 2.3, DisplayPort 1.4 |
| Szerokość: | 30.5 cm |
| Głębokość: | 24.4 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.