{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Płyta główna GIGABYTE X870E EAGLE X3D WIFI7 została zaprojektowana z myślą o zaawansowanych grach i obliczeniach wymagających dużej mocy obliczeniowej. Wyposażona jest w chipset AMD X870E i obsługuje procesory AMD Ryzen z serii 7000–9000, zapewniając moc niezbędną do obsługi nowoczesnych aplikacji. Dzięki czterem gniazdom DIMM obsługującym pamięć RAM DDR5 o prędkości do 9000 MT/s, ta płyta główna zapewnia wysoką wydajność pamięci dla Twoich urządzeń. Kolejną mocną stroną jest łączność, obejmująca opcje takie jak USB4, USB-C, HDMI i multi-Gigabit Ethernet, a także szerokie wsparcie RAID dla pamięci masowej. Płyta główna zawiera również zaawansowane funkcje, takie jak AI Overclocking, konfigurowalne oświetlenie RGB z RGB FUSION oraz solidną konstrukcję termiczną wyposażoną w radiator chipsetu i osłonę termiczną. Ciesz się płynną wydajnością i łącznością dzięki płycie głównej GIGABYTE X870E EAGLE X3D WIFI7, stworzonej zarówno dla poważnych graczy, jak i zaawansowanych użytkowników. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | GIGABYTE X870E EAGLE X WF7 AM5 4xDDR5 4xSATA 4xM.2 |
| Opis: | Gigabyte X870E EAGLE X3D WIFI7 - Płyta główna - ATX - Socket AM5 - AMD X870E Chipset - USB4, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2 - 5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7, Bluetooth - wbudowana karta graficzna (konieczny procesor) - High Definition Audio (8-kanałów) |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Płyta główna - ATX |
| Typ chipsetu: | AMD X870E |
| Port procesora: | Socket AM5 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów: | (obsługuje serie Ryzen 7000/8000/9000) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny: | 256 GB |
| Technologia: | DDR5 |
| Bus Clock: | 9000 MT/s (O.C.), 8800 MT/s (O.C.), 8600 MT/s (O.C.), 8400 MT/s (O.C.), 8000 MT/s (O.C.), 7800 MT/s (O.C.), 7600 MT/s (O.C.), 7200 MT/s (O.C.), 7000 MT/s (O.C.), 6800 MT/s (O.C.), 6600 MT/s (O.C.), 6400 MT/s (O.C.), 6200 MT/s (O.C.), 6000 MT/s (O.C.), 5600 MT/s (O.C.), 5200 MT/s, 4800 MT/s, 4400 MT/s |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM: | Bez ECC |
| Rejestrowana lub buforowana: | Niebuforowana |
| Charakterystyka: | Dwa kanały DDR, technologia AMD EXPO, Intel Extreme Memory Profiles (XMP) |
| Audio | |
| Typ: | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Audio Codec: | Realtek ALC1220 |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Kontroler sieciowy: | Qualcomm QCNCM865 |
| Interfejsy sieciowe: | 5 Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń: | 1 x CPU 4 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 5.0 x16 1 x PCIe 4.0 x16 (tryb x4) 1 x PCIe 3.0 x16 (tryb x2) 1 x M.2 socket (gniazdo 2280/2580/22110/25110 M.2 Key M) 3 x M.2 socket (gniazdo 2280/22110 M.2 Key M) |
| Interfejsy pamięci masowej: | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 / RAID 5 PCIe 5.0 -złącza: 1 x M.2 PCIe 4.0 -złącza: 3 x M.2 |
| Interfejsy: | 1 x LAN (5Gigabit Ethernet) 1 x HDMI 2 x antena 4 x USB 3.2 Gen 2 1 x USB-C 3.2 Gen 2 2 x USB4/DisplayPort 4 x USB 3.2 Gen 1 1 x mikrofon - mini jack 1 x wyjście audio - mini jack 1 x wyjście SPDIF |
| Wewnętrzne interfejsy: | 4 x USB 2.0 - nagłówek 4 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 1 x SPI - nagłówek |
| Złącza zasilania: | Łączówka 24-pin głównego zasilania, 2 złączki 8-pin ATX12V |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS: | AMI |
| Cechy BIOSu: | Obsługa WfM 2.0, UEFI BIOS, obsługuje SMBIOS 2.7, DMI 2.7, ACPI 5.0, obsługa PnP 1.0a |
| Monitorowanie hardware: | Kontrola wentylatora, ostrzeżenie o awarii wentylatora, wykrywanie prędkości wentylatora, napięcie systemu, wykrywanie temperatury |
| Cechy harware: | X3D Turbo Mode 2.0, M.2 EZ Flex Design, DIY Friendly Design, przycisk reset, przycisk zasilania, Przycisk Wyczyść CMOS, Przycisk Q-Flash Plus, Q-Flash, Q-Flash Plus, 8 Layer PCB, 14+2+2 Phase Power Design, 2oz Copper PCB, radiator układu scalonego, EZ Debug LED, przycisk PBO trybu EZ, GIGABYTE Smart Fan 6, Zatrzask M.2 EZ na kliknięcie, Zatrzask M.2 EZ plus, M.2 Thermal Guard Ext., Zatrzask PCIe EZ, VRM Thermal Armor Advanced, WIFI EZ Plug, AI Overclocking, AORUS AI SNATCH, RGB FUSION, Ultra Durable |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Antena Wi-Fi, G-Connector, pakiet wkrętów M.2 |
| Dołączone przewody: | 2 x kabel Serial ATA |
| Dołączone oprogramowanie: | GIGABYTE Control Center, Norton Internet Security (OEM Version), GIGABYTE Smart Backup, HWiNFO |
| Zgodność z normami: | HDCP 2.3, DisplayPort 1.4 |
| Szerokość: | 30.5 cm |
| Głębokość: | 24.4 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.