{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4164632
Kod producenta: IR-X3200D464L16SA/8G
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5908267961223
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 360
Waga: 0,04 kg
| Opis | |
| IRDM X to upgrade serii IRDM, w którym moduł pamięci gwarantuje częstotliwość na poziomie 3200 MHz. Parametry te sprawiają, że model dedykowany jest dla wszystkich, którzy oczekują zarówno wysokiej wydajności i niezawodności jak i dostępnego poziomu cenowego. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | GOODRAM IRDM X DDR4 8GB 3200MHz CL16 DIMM Black |
| Opis: | GOODRAM IRDM X - DDR4 - moduł - 8 GB - DIMM 288-pin - 3200 MHz / PC4-25600 - CL16 - 1.35 V - niebuforowana - bez ECC - czarny |
| EAN: | 5908267961223 |
| Gwarancja producenta: | Ograniczona dożywotnia gwarancja |
| Ogólne | |
| Pojemność: | 8 GB |
| Sposób rozbudowy: | Standardowy |
| Pamięć | |
| Typ: | DRAM moduł pamięci |
| Technologia: | DDR4 SDRAM |
| Rodzaj obudowy: | DIMM 288-pin |
| Szybkość: | 3200 MHz (PC4-25600) |
| Latency Timings: | CL16 (16-20-20) |
| Sprawdzenie intgralności danych: | Bez ECC |
| Charakterystyka: | Black PCB, gładki radiator, 8 warstw PCB, niebuforowana |
| Napięcie: | 1.35 V |
| Różne | |
| Kategoria koloru: | Czarny, czerwień |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Ograniczona gwarancja dożywotnia (do 5 lat od wycofania z produkcji/sprzedaży przez producenta) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.