{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 46153909
Kod producenta: SSDPR-PX500-01T-80-G2
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5908267962633
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 60
Waga: 0,02 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | GOODRAM PX500 GEN.2 PCIe 3x4 1TB M.2 2280 RETAIL |
| Opis: | GOODRAM PX500 Gen.2 - SSD - 1 TB - wewnętrzny - M.2 2280 - PCIe 3.0 x4 (NVMe) |
| EAN: | 5908267962633 |
| Gwarancja producenta: | 60 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | SSD - wewnętrzny |
| Pojemność: | 1 TB |
| Rodzaj obudowy: | M.2 2280 |
| Interfejs: | PCIe 3.0 x4 (NVMe) |
| Cechy: | 3D NAND Technology, NVM Express (NVMe) 1.3 |
| Szerokość: | 80 mm |
| Głębokość: | 22 mm |
| Wysokość: | 3.5 mm |
| Wydajność | |
| Szybkość wewnętrzna danych: | 2050 MBps (odczyt) / 1650 MBps (zapis) |
| Niezawodność | |
| MTBF: | 2 miliony godziny |
| Rozszerzenie i łączność | |
| Interfejsy: | 1 x PCI Express 3.0 x4 (NVMe) - klucz M.2 N |
| Kompatybilna Wnęka: | M.2 2280 |
| Różne | |
| Szczegóły Opakowania: | Blister |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata Wsparcie techniczne - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 70 °C |
| Min. temperatura przechowywania: | -45 °C |
| Maks. temperatura przechowywania: | 85 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.