{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| To akumulator, z którego możesz korzystać tak samo, jak z jednorazowych baterii C / HR14. Możesz go jednak ponownie naładować, ograniczając w ten sposób koszty użytkowania wielu domowych urządzeń zasilanych tradycyjnymi bateriami. Charakteryzuje się wysoką, realną pojemnością, która zapewnia dłuższy czas pracy. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | GREEN CELL 4x battery C R14 HR14 Ni-MH 1.2V 4000mAh |
| Opis: | Green Cell - Bateria 4 x C - NiMH - (do ładowania) - 4000 mAh - czarny |
| EAN: | 5907813963025 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Bateria - (do ładowania) |
| Wysokość: | 5 cm |
| Średnica: | 2.62 cm |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Bateria | |
| Typ: | Typ C |
| Technologia: | Niklowo-wodorkowe |
| Dołączona ilość: | 4 |
| Napięcie wyjściowe: | 1.2 V |
| Pojemność: | 4000 mAh |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.