{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | GREEN CELL battery AP18E7M AP18E8M 14.8V 3620mAh for Acer Nitro 5 AN515 AN517 |
| Opis: | Green Cell - Bateria notebooka (ekwiwalent: Acer AP18E7M, Acer AP18E8M) - litowo-polimerowa - 4 ogniwa - 3620 mAh - czarny |
| EAN: | 5904326372313 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Bateria notebooka |
| Kolor: | Czarny |
| Bateria | |
| Technologia: | 4 ogniwa litowo-polimerowa |
| Napięcie wyjściowe: | 14.4 / 14.8 V |
| Pojemność: | 3620 mAh |
| Różne | |
| OEM Manufacturer Battery Equivalent: | Acer AP18E7M, Acer AP18E8M |
| Charakterystyka: | Ochrona przed przeładowaniem, ochrona przed przeładowaniem |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.