{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Przetwornica nazywana również inwerterem bądź falownikiem to urządzenie, którego zadaniem jest zmiana napięcia prądu stałego z akumulatora samochodowego lub gniazda zapalniczki na prąd zmienny ~230 V. Idealnie sprawdzi się w miejscach, w których nie ma bezpośredniego dostępu do gniazdka. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | GREEN CELL Car Power Inverter 24V to 230V 300W/600W Pure Sine |
| Opis: | Green Cell - Inwerter DC na AC - DC 24 V - 600 wat - czarny |
| EAN: | 5902719429323 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Inwerter DC na AC - zewnętrzny |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilacz | |
| Napięcie wejściowe: | DC 24 V |
| Częstotliwość wyjściowa: | 50 Hz |
| Rodzaje złącz wyjściowych zasilania: | 1 x zasilanie Typ F 1 x 4 pin USB Typ A |
| Napięcie wyjściowe: | AC 230 V 50 Hz |
| Zasilanie: | 600 wat |
| Kształt fali wyjściowej: | Sinusoida |
| Eliminowanie zakłóceń: | Tak |
| Zabezpieczenie obwodu: | Bezpiecznik |
| Wydajność: | 85% |
| Różne | |
| Charakterystyka: | Ochrona przed przegrzaniem, monitorowanie napięcia, ochrona przeciwzwarciowa, wbudowana ładowarka USB |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 17.5 cm |
| Głębokość: | 10.6 cm |
| Wysokość: | 6 cm |
| Waga: | 831 g |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.