{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Przetwornica samochodowa Green Cell to urządzenie, które zmienia napięcia akumulatora 24 V DC na 230 V, dzięki czemu możesz korzystać w trasie z każdego urządzenia domowego. Urządzenie zapewnia czysty prąd sinusoidalny, który pozwala na użycie wszystkich typów urządzeń. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | GREEN CELL Car Power Inverter 24V to 230V Pure Sine 3000W |
| Opis: | Green Cell INV21 - Inwerter DC na AC - DC 24 V - 3000 wat - złącza wyjściowe: 2 - Europa - czarny |
| EAN: | 5903317228370 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Inwerter DC na AC - zewnętrzny |
| Kolor: | Czarny |
| Lokalizacja: | Europa |
| Zasilacz | |
| Napięcie wejściowe: | DC 24 V |
| Częstotliwość wyjściowa: | 50 Hz |
| Złącza wejściowe: | 1 x gniazdo power 2-pole |
| Rodzaje złącz wyjściowych zasilania: | 2 x zasilanie Typ F 2 x 4 pin USB Typ A |
| Napięcie wyjściowe: | AC 230 V 50 Hz |
| Zasilanie: | 3000 wat |
| Kształt fali wyjściowej: | Sinusoida |
| Eliminowanie zakłóceń: | Tak |
| Zabezpieczenie obwodu: | Bezpiecznik |
| Wydajność: | 85% |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | 4 dodatkowe bezpieczniki |
| Dołączone przewody: | Kabel zasilający - zewnętrzna |
| Charakterystyka: | Wyłącznik, monitorowanie napięcia, ochrona przeciwzwarciowa, ochrona termiczna, 2 wentylatory chłodzące, 5 x bezpiecznik |
| Zgodność z normami: | RoHS |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 41 cm |
| Głębokość: | 20.9 cm |
| Wysokość: | 9.3 cm |
| Waga: | 6.2 kg |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.