{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Ładowarka Green Cell PRO to pewniejsze źródło zasilania dla Twojego laptopa. Wykonana z wyższej jakości materiałów i układów elektronicznych, abyś był pewien, że nie zawiedzie w ważnym momencie. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | GREEN CELL Charger AC Adapter for Asus 45W / 19V 2.37A / 3.0-1.1mm |
| Opis: | Green Cell PRO - Zasilacz - AC - 45 wat - czarny - dla ASUS ZENBOOK UX21E; UX31E |
| EAN: | 5903317227977 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz - zewnętrzny |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilacz | |
| Napięcie wejściowe: | AC |
| Rodzaje złącz wyjściowych zasilania: | 1 x zasilanie DC jack 3,0 mm (ID: 1,1 mm) |
| Napięcie wyjściowe: | 19 V |
| Maksymalne natężenie prądu: | 2.37 A |
| Zasilanie: | 45 wat |
| Różne | |
| Dołączone przewody: | Kabel zasilający - zewnętrzna - 1.2 m Kabel zasilający - zintegrowany |
| Charakterystyka: | Ochrona przed przegrzaniem, ochrona nadnapięciowa, ochrona przeciwzwarciowa |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla: | ASUS ZENBOOK UX21E ASUS ZENBOOK UX31E |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.