{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Zasilacze serii profesjonalnej są z założenia wydajne i wytrzymałe. Wyposażono je w komplet zabezpieczeń elektronicznych dbających o dokładną kontrolę parametrów ładowania. Naładują one Twojego laptopa nie tylko szybko, ale i bezpiecznie. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | GREENCELL AD75AP Zasilacz Ładowarka Green Cell PRO do Dell 19.5V 3.34A 65W 4.5-3.0mm |
| Opis: | Green Cell PRO - Zasilacz - AC - 65 wat - czarny - dla Dell Inspiron 15 3559, 15 5568 2-in-1, 3558, 5552, 5558, 5559, 5758, 5759 |
| EAN: | 5903317225737 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz - zewnętrzny |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilacz | |
| Napięcie wejściowe: | AC |
| Rodzaje złącz wyjściowych zasilania: | 1 x zasilanie DC jack 4,5 mm (ID: 3,0 mm) - 19.5 V 3.34 A |
| Napięcie wyjściowe: | 19.5 V |
| Maksymalne natężenie prądu: | 3.34 A |
| Zasilanie: | 65 wat |
| Różne | |
| Dołączone przewody: | Kabel zasilający - zintegrowany |
| Charakterystyka: | Ochrona przed przegrzaniem, ochrona nadnapięciowa, ochrona przeciwzwarciowa |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 10.9 cm |
| Głębokość: | 4.7 cm |
| Wysokość: | 3.1 cm |
| Waga: | 222 g |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla: | Dell Inspiron 15 3559, 15 5568 2-in-1, 3558, 5552, 5558, 5559, 5758, 5759 |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.