{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | GREENCELL UPS AiO 600VA 360W |
| Opis: | Green Cell AiO - UPS - AC 220/230/240 V - 360 wat - 600 VA - 7 Ah - USB - złącza wyjściowe: 6 |
| EAN: | 5902701419721 |
| Gwarancja producenta: | 12 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | UPS - zewnętrzny |
| Zasilacz | |
| Technologia UPS: | Liniowa interaktywna |
| Napięcie wejściowe: | AC 220/230/240 V |
| Częstotliwość wyjściowa: | 50/60 Hz |
| Wymagana częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Rodzaje złącz wyjściowych zasilania: | 6 x zasilanie 1 x 4 pin USB Typ A - 5 V 1 A |
| Napięcie wyjściowe: | AC 230 V 50/60 Hz |
| Zasilanie: | 360 wat / 600 VA |
| Ochrona przepięciowa łącza danych: | Sieć / linia telefoniczna - RJ-45 - 1 linia wchodząca / 1 linia wychodząca |
| Kształt fali wyjściowej: | Zmodyfikowana fala sinusoidalna |
| Bateria | |
| Ilość: | 1 |
| Napięcie wyjściowe: | 12 V |
| Pojemność: | 7 Ah |
| Praca w sieci | |
| Interfejs do zdalnego zarządzania: | USB |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 1 x USB - USB 4 pin Typ B |
| Różne | |
| Charakterystyka: | Wyświetlacz LCD, Automatyczna regulacja napięcia (AVR) |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata Gwarancja ograniczona - baterie - 1 rok |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 19 cm |
| Głębokość: | 27 cm |
| Wysokość: | 9 cm |
| Waga: | 3.55 kg |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.