{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Korzystanie z myszy właśnie stało się jeszcze wygodniejsze. Zaprojektowana z myślą o całodziennej pracy mysz dla osób prawo- i leworęcznych cechuje się konstrukcją, która naturalnie leży w dłoni. Urządzenie można skonfigurować w kilka sekund, a jego płynne i naturalne ruchy sprawią, że natychmiast je pokochasz. | |
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP 105 BLK Wired Mouse SmartBuy |
| Opis: | HP 105 - Mysz - prawo i leworęczna - optyczna - 3 przyciski - przewodowa - USB-A - czarny - Smart Buy |
| EAN: | 0198122960828 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Mysz |
| Orientacja: | Prawo i leworęczna |
| Szerokość: | 6.43 cm |
| Głębokość: | 11.66 cm |
| Wysokość: | 3.72 cm |
| Waga: | 86.18 g |
| Kolor: | Czarny |
| Lokalizacja: | Angielski / Europa |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB-A |
| Technologia wykrywania ruchu: | Optyczna |
| Ilość przycisków: | 3 |
| Zakres ruchu: | 1600 dpi |
| Cechy: | Przewijanie |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 1 x USB-A |
| Różne | |
| Program sprzedaży producenta: | HP Smart Buy |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Microsoft Windows 7 / 8 / 10 / 11, Apple MacOS |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 12.9 cm |
| Głębokość transportowa: | 7.8 cm |
| Wysokość transportowa: | 4.7 cm |
| Waga transportowa: | 117.93 g |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.