{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| System HP ProOne 240 All-in-One oferuje funkcje zasilania i produktywności z wydajnością klasy biznesowej. Oferuje świetny stosunek jakości do ceny, z wydajnym procesorem, ekranem Full HD i funkcjami optymalizacji wideo, w eleganckiej i smukłej obudowie systemu z obrotową kamerą. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP 240 G9 AiO Intel Core i5-1335U 23.8inch 16GB 512GB SSD W11P |
| Opis: | HP ProOne 240 G10 - Wszystko-w-jednym - Core i5 1335U - RAM 16 GB - SSD 512 GB - NVMe - Grafika Intel Iris Xe - Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) WLAN: - 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3 - Win 11 Pro - monitor: LED 23.8" 1920 x 1080 (Full HD) @ 60 Hz |
| EAN: | |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ: | Komputer osobisty |
| Rodzaj produktu: | Wszystko-w-jednym - z Podstawową Podstawką |
| Wbudowane urządzenia: | Podwójne głośniki 2 W |
| Wbudowany system zabezpieczeń: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) and firmware (TPM) |
| Lokalizacja: | Język: Polish / region: Polska |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core i5 (13th Gen) 1335U |
| Max Turbo Speed: | 4.6 GHz (rdzeń P) / 3.4 GHz (rdzeń E) |
| Ilość rdzeni: | 10-rdzeniowy |
| Ilość procesorów: | 1 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Możliwość aktualizacji procesora: | Możliwość upgrade'u |
| Główne cechy procesora: | Technologia Intel Turbo Boost |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji: | Pamięć podręczna L3 - 12 MB |
| Pamięć podręczna na procesor: | 12 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana: | 16 GB / 32 GB (maks.) |
| Technologia: | DDR4 SDRAM |
| Faktyczna Szybkość Pamięci: | 3200 MHz |
| Znamionowa Szybkość Pamięci: | 3200 MHz |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 260-pin |
| Sloty: | 2 (całkowita) / 1 (pusty) |
| Cechy konfiguracji: | 1 x 16 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ: | SSD - M.2 2280 |
| Pojemność: | 1 x 512 GB |
| Typ interfejsu: | PCI Express 4.0 |
| Cechy: | NVM Express (NVMe) |
| Napęd optyczny | |
| Typ: | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora: | LED - IPS |
| Wielkość przekątnej: | 23.8" |
| Rozdzielczość natywna: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości: | 60 Hz |
| Wyświetlacz szerokoekranowy: | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu: | 16:9 |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Paleta Kolorów: | 72% NTSC |
| Rozstaw pikseli: | 0.2745 mm |
| Czas reakcji: | 14 ms |
| Jasność obrazu: | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu obrazu: | 1000:1 |
| Cechy monitora: | Przeciwoślepieniowy, Frame Rate Control (FRC), mikro krawędź 3-stronna, podstawa nachylana (-5°-20°), głębia kolorów 16,7 miliona |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny: | Grafika Intel Iris Xe |
| Interfejsy wideo: | HDMI |
| Wyjście sygnału audio | |
| Tryb wyjścia dźwięku: | Stereo |
| Max częstotliwość próbkowania: | 192 kHz |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Aparat fotograficzny | |
| Aparat fotograficzny: | Tak |
| Rozdzielczość (MP): | 5 Mpx |
| Cechy: | Krętlik, kamerka wysuwana, Temporal Noise Reduction |
| Urządzenie wejściowe | |
| Typ: | Mysz, klawiatura |
| Klawiatura | |
| Nazwa klawiatury: | HP 125 |
| Mysz | |
| Nazwa myszy: | HP 125 |
| Wejście sygnału audio | |
| Typ: | Mikrofon macierzy podwójnej |
| Praca w sieci | |
| Typ interfejsu (szyny): | PCI Express Mini Card (M.2) |
| Kontroler ethernet: | Realtek RTL8111HSH-CG |
| Obsługa sieci bezprzewodowej LAN: | Tak |
| Bezprzewodowa karta NIC: | Realtek RTL8852BE |
| Protokół komunkacyjny danych: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.3, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Protokół zdalnego zarządzania: | SNMP 2 |
| Cechy: | Uaktywnienie z sieci LAN (WoL), automatyczna funkcja uplink (auto MDI/MDI-X), PXE 2.1 support, podwójny strumień (2x2) |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.11d, IEEE 802.11i, CERTYFIKAT Wi-Fi, IEEE 802.11h, IEEE 802.11e, IEEE 802.11k, IEEE 802.3az, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki: | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x wewnętrzny 2,5" |
| Sloty: | 1 (całkowity) / 0 (wolna) x M.2 Card - 2230 (na WLAN) 1 (całkowity) / 0 (wolna) x M.2 Card - 2280 (zgodność z pamięcią wewnętrzną) |
| Interfejsy: | 2 x USB 3.2 Gen 1 (w tym Uśpienie i Ładowanie) 1 x USB-C 3.2 Gen 1 2 x USB 2.0 HDMI 1 x słuchawki/mikrofon 1 x LAN (Gigabit Ethernet) |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | WEEE 2002/96/EC, słabe światło halogenowe, IEEE 1680, RoHS 2011/65/EC, 2006/66/EG |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz |
| Nazwa Urządzenia Zasilającego: | HP Smart AC Adapter |
| Wymagane napięcie: | AC 90-264 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa: | 90 wat |
| Wydajność: | 88% (115VAC) / 89% (230VAC) |
| Korekta współczynnika mocy: | Tak (aktywne) |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny: | Windows 11 Pro angielski / polski |
| Oprogramowanie: | HP Support Assistant, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP JumpStart, HP Cloud Recovery |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - części i robocizna - 1 rok - u użytkownika |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | 54.062 cm - 18.37 cm - 41.901 cm - 5.37 kg - z podstawą 54.062 cm - 18.37 cm - 35.143 cm - bez podstawy |
| Szerokość: | 54.062 cm |
| Głębokość: | 18.37 cm |
| Wysokość: | 41.901 cm |
| Waga: | 5.37 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 64.1 cm |
| Głębokość transportowa: | 27.7 cm |
| Wysokość transportowa: | 52.5 cm |
| Waga transportowa: | 8.5 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10 - 90% RH (non-condensing) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.