{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Laptopy HP z serii 200 oferują funkcje biznesowe w smukłej i lekkiej konstrukcji wyposażonej w ulepszone procesory oraz podstawowe narzędzia do zwiększania wydajności. Laptop HP 250R 15,6 G10 " zapewnia niezbędne funkcje biznesowe w smukłej i lekkiej konstrukcji, którą można wszędzie ze sobą zabrać. Wydajny procesor Intel , szybka pamięć RAM i optymalna pamięć masowa w przystępnej cenie. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP 250R G10 Intel Core 5 120U 15.6inch FHD 16GB 512GB SSD W11P |
| Opis: | HP 250R G10 Notebook - Intel Core 5 - 120U / do 5 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 15.6" SVA 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 6, Bluetooth - srebrny turbo, matowe krzemienie (klawiatura) |
| EAN: | 0199896790345 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Komputer przenośny |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro - angielski / polski |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core 5 (Seria 1) 120U / 1.4 GHz |
| Max Turbo Speed: | 5 GHz |
| Ilość rdzeni: | 10-rdzeniowy |
| Rdzenie wydajnościowe: | 2 |
| Wydajne rdzenie: | 8 |
| Pamięć podręczna: | Pamięć podręczna L3 - 12 MB |
| Cechy: | Intel Turbo Boost Technology, liczba wątków - 12 |
| Pamięć | |
| RAM: | 16 GB (1 x 16 GB (brak dostępu po stronie klienta / możliwość aktualizacji))) |
| Max obsługiwany RAM: | 32 GB |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Szybkość: | 5200 MT/s |
| Szybkość Znamionowa: | 5200 MT/s |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 262-pin |
| Ilość slotów: | 2 |
| Puste sloty: | 1 |
| Główn pamięć: | 512 GB SSD PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 15.6" - SVA |
| Technologia podświetlania LCD: | Podświetlenie WLED |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości: | 60 Hz |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Jasność obrazu: | 250 cd/m² |
| Paleta Kolorów: | 45% NTSC |
| Charakterystyka: | Standardowy kąt widzenia (SVA) Full HD z antyrefleksem, zgięta wąska faseta, model ultraszczupły |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny: | Intel Graphics |
| Aparat fotograficzny: | Tak - Full HD |
| Rozdzielczości wideo: | 1080p |
| Cechy kamery: | Temporal Noise Reduction, migawka aparatu |
| Dźwięk: | Dwa głosniki stereo, mikrofon macierzy podwójnej |
| Kodek: | Realtek ALC3247 |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura, panel dotykowy |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Cechy: | Wielodotykowy touchpad, funkcja gestów, czujnik obrazu, regulacja głośności, przycisk Asystent Pilota, odporność na rozlanie, pełnowymiarowy |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.4 |
| Klasa Bluetooth: | Klasa 2 |
| Kontroler bezprzewodowy: | Realtek RTL8852BE-VT - PCI Express Mini Card (M.2) |
| Charakterystyka: | Funkcja dual stream (2x2), Miracast |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.11d, IEEE 802.11e, IEEE 802.11h, IEEE 802.11i, IEEE 802.11k, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v, CERTYFIKAT Wi-Fi |
| Bateria | |
| Technologia: | 3 ogniwa litowo-polimerowa |
| Waga: | 190 g |
| Pojemność: | 41.04 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście: | 45 wat, 19.5 V, 8 A |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Szczegóły Interfejsu: | USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery, Sleep & Charge) 2 x USB 3.2 Gen 1 HDMI Słuchawki/mikrofon combo jack |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie: | HP BIOS Recovery, McAfee Online Protection (wersja próbna na 30 dni), HP Touchpoint Customizer, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Setup Integrated OOBE, wyszukiwanie IE11 w Bing, HP Smart, HP System Event Utility, HSA Fusion do użytku komercyjnego, HSA Telemetry do użytku komercyjnego, Microsoft Push Button Recovery, Dropbox Promotion, Adobe offer, HP Documentation, HP Privacy Settings, HP SSRM, HP Support Assistant, HP Connection Optimizer |
| Microsoft Copilot: | Yes |
| Różne | |
| Kolor: | Srebrny turbo, matowe krzemienie (klawiatura) |
| Ochrona: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Cechy: | HP Fast Charge |
| Akcesoria w zestawie: | HP 45 Watt Smart nPFC AC Adapter |
| Zgodność z normami: | Słabe światło halogenowe, Common Criteria EAL4+, FIPS 140-2 Poziomu 2, Bezhalogenowa, CSA, UL 62368-1, FCC, ICES, CISPR, VCCI, CCC, SRRC, BSMI, NCC, KC, KCC, KES, Ukraina NSoC, TEC, Zgodność EAEU, Saudi Arabian Compliance, RoHS, certyfikat Low Blue Light (LBL) |
| Wersja językowa: | Język: Polish / region: Polska |
| Program sprzedaży producenta: | HP Smart Buy |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 36 cm x 23.6 cm x 1.6 cm |
| Waga: | 1.59 kg |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 6.9 cm x 48.3 cm x 30.5 cm |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| EPEAT Climate+: | Yes |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Zawartość Surowców z Recyklingu w Produkcie: | 5% plastiku pochodzącego z oceanu, 20% plastiku z recyklingu pochodzącego od konsumentów, 50% metalu z recyklingu |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10-90% nieskroplone |
| Odporność na wstrząsy (podczas pracy): | 40 g @ półsinus 2 ms |
| Odporność na wstrząsy (w stanie spoczynku): | 200 g @ półsinus 2 ms |
| Odporność na drgania (podczas pracy): | 0.75 g @ RMS (random) |
| Odporność na drgania (w stanie spoczynku): | 1.5 g @ RMS (random) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.