{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Laptopy HP z serii 200 oferują funkcje wsparcia biznesu w smukłej i lekkiej konstrukcji o dużym współczynniku proporcji ekranu do obudowy, a także podstawowe narzędzia do współpracy i zwiększania wydajności. Laptop HP 250R G9 zapewnia niezbędne funkcje biznesowe w smukłej i lekkiej konstrukcji, którą można swobodnie wszędzie ze sobą zabrać. Wydajny procesor Intel , szybka pamięć i pamięć masowa oraz duży stosunek ekranu do obudowy w monitorze o przekątnej 15,6" mają kluczowe znaczenie dla produktywności, a pomocne porty pozwalają podłączyć różne urządzenia peryferyjne – wszystko to w bardzo przystępnej cenie. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP 250R G10 Intel Core 5 120U 15.6inch FHD 8GB 512GB SSD W11P |
| Opis: | HP 250R G9 Notebook - Intel Core 5 - 120U / do 5 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 8 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 15.6" 1920 x 1080 (Full HD) - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6 - ciemne spopielone srebro - z wsparcie notebooka HP przez 3 lata na miejscu |
| EAN: | 0821844454718 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Komputer przenośny |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro - angielski / polski |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core 5 (Seria 1) 120U / 1.4 GHz |
| Max Turbo Speed: | 5 GHz |
| Ilość rdzeni: | 10-rdzeniowy |
| Rdzenie wydajnościowe: | 2 |
| Wydajne rdzenie: | 8 |
| Pamięć podręczna: | Pamięć podręczna L3 - 12 MB |
| Cechy: | Intel Turbo Boost Technology, liczba wątków - 12 |
| Pamięć | |
| RAM: | 8 GB (1 x 8 GB (brak dostępu klienta / możliwości aktualizacji)) |
| Max obsługiwany RAM: | 32 GB |
| Technologia: | DDR4 SDRAM |
| Szybkość: | 3200 MT/s |
| Szybkość Znamionowa: | 3200 MT/s |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 260-pin |
| Ilość slotów: | 2 |
| Puste sloty: | 1 |
| Główn pamięć: | 512 GB SSD PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 15.6" |
| Technologia podświetlania LCD: | Podświetlenie WLED |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości: | 60 Hz |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu: | 16:9 |
| Jasność obrazu: | 250 cd/m² |
| Paleta Kolorów: | 45% NTSC |
| Charakterystyka: | Pełen ultra szeroki kąt widzenia (UWVA) HD z antyrefleksem, projekt z wąską fasetą, 80,69% stosunek ekranu do obudowy |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny: | Intel Graphics |
| Aparat fotograficzny: | Tak - HD |
| Rozdzielczości wideo: | 720p |
| Cechy kamery: | Temporal Noise Reduction |
| Dźwięk: | Dwa głosniki stereo, mikrofon macierzy podwójnej |
| Kodek: | Realtek ALC3247 |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura, panel dotykowy |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Cechy: | Wielodotykowy touchpad, funkcja gestów, gładzik z certyfikatem PTP, regulacja głośności, pełnowymiarowy |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| Klasa Bluetooth: | Klasa 2 |
| Kontroler bezprzewodowy: | Intel Wi-Fi 6 AX 201 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| Interfejs sieciowy: | Gigabit Ethernet |
| Kontroler ethernet: | Realtek RTL8111HSH-CG |
| Protokół zdalnego zarządzania: | SNMP 2 |
| Charakterystyka: | Miracast, funkcja dual stream (2x2) |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.11d, IEEE 802.11e, IEEE 802.11h, IEEE 802.11i, IEEE 802.11k, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v, CERTYFIKAT Wi-Fi |
| Bateria | |
| Technologia: | 3 ogniwa litowo-polimerowa |
| Waga: | 190 g |
| Pojemność: | 41 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście: | 45 wat, 5 / 9 / 12 / 15 V, 8 A |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Szczegóły Interfejsu: | USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) 2 x USB-C 3.2 Gen 1 HDMI LAN (RJ-45) Słuchawki/mikrofon combo jack |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie: | ExpressVPN (wersja próbna na 30 dni), McAfee Security (wersja próbna na 30 dni), menedżer haseł LastPass, HP Connection Optimizer, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Support Assistant, HP Audio Switch, myHP, HP Privacy Settings, HP QuickDrop, HP Smart Zero Client, HP PC Hardware Diagnostics, Battery Health Manager, Touchpoint Customizer for Consumer |
| Różne | |
| Kolor: | Ciemne spopielone srebro |
| Ochrona: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Cechy: | HP Fast Charge, sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H |
| Akcesoria w zestawie: | HP 45 Watt Smart nPFC AC Adapter |
| Zgodność z normami: | CSA, UL 62368-1, FCC, ICES, CISPR, VCCI, słabe światło halogenowe |
| Wersja językowa: | Język: Polish / region: Polska |
| Program sprzedaży producenta: | HP Smart Buy |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 35.8 cm x 24.2 cm x 1.48 cm |
| Waga: | 1.74 kg |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 6.9 cm x 48.3 cm x 30.5 cm |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| EPEAT Climate+: | Yes |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Zawartość Surowców z Recyklingu w Produkcie: | 25% plastiku z recyklingu po-konsumenckiego |
| Gwarancja producenta | |
| Usługi w pakiecie: | Wsparcie notebooka HP przez 3 lata na miejscu |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10-90% nieskroplone |
| Odporność na wstrząsy (podczas pracy): | 40 g @ półsinus 2 ms |
| Odporność na wstrząsy (w stanie spoczynku): | 400 g @ półsinus 2 ms |
| Odporność na drgania (podczas pracy): | 0.75 g @ RMS (random) |
| Odporność na drgania (w stanie spoczynku): | 1.5 g @ RMS (random) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.