{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Laptopy HP z serii 200 oferują funkcje biznesowe w smukłej i lekkiej konstrukcji wyposażonej w ulepszone procesory oraz podstawowe narzędzia do zwiększania wydajności. Laptop HP 255R 15,6 G10 " zapewnia niezbędne funkcje biznesowe w smukłej i lekkiej konstrukcji, którą można wszędzie ze sobą zabrać. Wydajny procesor AMD, superszybka pamięć DDR5 i różne opcje pamięci masowej zostały opracowane z myślą o produktywności – a wszystko to w bardzo przystępnej cenie. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP 255R G10 AMD Ryzen 5 7535U 15.6inch FHD 16GB 512GB SSD W11P |
| Opis: | HP 255R G10 Notebook - AMD Ryzen 5 - 7535U / do 4.55 GHz - Win 11 Pro - Radeon 660M - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 15.6" SVA 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 6, Bluetooth - ciemne spopielone srebro |
| EAN: | 0199896790291 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Komputer przenośny |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro - angielski / polski |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | AMD Ryzen 5 7535U |
| Max Turbo Speed: | 4.55 GHz |
| Ilość rdzeni: | 6-rdzeniowy |
| Pamięć podręczna: | Pamięć podręczna L3 - 16 MB |
| Cechy: | Liczba wątków - 12 |
| Pamięć | |
| RAM: | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Max obsługiwany RAM: | 16 GB |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Szybkość: | 4800 MT/s |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 262-pin |
| Ilość slotów: | 2 |
| Puste sloty: | 1 |
| Główn pamięć: | 512 GB SSD PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 15.6" - SVA |
| Technologia podświetlania LCD: | Podświetlenie WLED |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości: | 60 Hz |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Jasność obrazu: | 250 cd/m² |
| Paleta Kolorów: | 45% NTSC |
| Charakterystyka: | Ultra szeroki kąt widzenia (UWVA) Full HD eDP z antyrefleksem, zgięta wąska faseta |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny: | AMD Radeon 660M |
| Cechy systemu video: | AMD FreeSync |
| Aparat fotograficzny: | Tak - HD |
| Rozdzielczości wideo: | 720p |
| Cechy kamery: | Temporal Noise Reduction |
| Dźwięk: | Dwa głosniki stereo, mikrofon macierzy podwójnej |
| Kodek: | Realtek ALC3247 |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura, panel dotykowy |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Cechy: | Wielodotykowy touchpad, funkcja gestów, czujnik obrazu, gładzik z certyfikatem PTP, przycisk Asystent Pilota, odporność na rozlanie |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.4 |
| Klasa Bluetooth: | Klasa 2 |
| Kontroler bezprzewodowy: | Realtek RTL8852BE-VT - M.2 2230 |
| Charakterystyka: | Miracast, funkcja dual stream (2x2), MU-MIMO |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.11d, IEEE 802.11i, CERTYFIKAT Wi-Fi, IEEE 802.11h, IEEE 802.11e, IEEE 802.11k, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v |
| Bateria | |
| Technologia: | 3 ogniwa litowo-polimerowa |
| Pojemność: | 41 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście: | 45 wat, 19.5 V, 8 A |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Szczegóły Interfejsu: | USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) 2 x USB-C 3.2 Gen 1 HDMI Słuchawki/mikrofon combo jack |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie: | HP Support Assistant, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, Microsoft Push Button Recovery, HP Setup Integrated OOBE, HP System Event Utility, HP Documentation, HP Connection Optimizer, HP Privacy Settings, HP SSRM, HSA Fusion do użytku komercyjnego, HSA Telemetry do użytku komercyjnego, HP Touchpoint Customizer, HP BIOS Recovery, HP Smart Support, HP PC Hardware Diagnostics Windows, Dropbox Promotion, wyszukiwanie IE11 w Bing, McAfee Online Protection (wersja próbna na 30 dni), Adobe offer |
| Microsoft Copilot: | Yes |
| Różne | |
| Kolor: | Ciemne spopielone srebro |
| Ochrona: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Cechy: | HP Fast Charge |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie: | Inteligentny Zasilacz AC HP 45 W |
| Zgodność z normami: | CSA, VCCI, BSMI, GS, ISO 9241, CCC, FCC, RoHS, KCC, CISPR, ICES, KC, SRRC, NCC, słabe światło halogenowe, UL 62368-1, TEC, KES, Ukraina NSoC |
| Wersja językowa: | Język: Polish / region: Polska |
| Program sprzedaży producenta: | HP Smart Buy |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 35.98 cm x 23.6 cm x 1.57 cm |
| Waga: | 1.66 kg |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 6.9 cm x 48.3 cm x 30.5 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10-90% nieskroplone |
| Odporność na wstrząsy (podczas pracy): | 40 g @ półsinus 2 ms |
| Odporność na wstrząsy (w stanie spoczynku): | 200 g @ półsinus 2 ms |
| Odporność na drgania (podczas pracy): | 0.75 g @ RMS (random) |
| Odporność na drgania (w stanie spoczynku): | 1.5 g @ RMS (random) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.