{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Pracuj przez wiele godzin z myszą, dzięki której od razu poczujesz się komortowo. Przechylanie w pionie umożliwia wygodne oparcie dłoni, a podwójna łączność bezprzewodowa, szybkie przewijanie w pionie i poziomie oraz szybkie ładowanie zapewniają produktywność przez cały dzień. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP 720M Tilt Ergonomic Mysz bezprzewodowa - różowa |
| Opis: | HP 720M - Mysz - ergonomiczna - 21° półpionowe nachylenie - praworęczna - 7 przyciski - bezprzewodowa - Bluetooth, 2.4 GHz - odbiornik bezprzewodowy USB - różowy |
| EAN: | 0199251123887 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Mysz |
| Odbiornik bezprzewodowy: | Odbiornik bezprzewodowy USB |
| Model ergonomiczny: | Tak |
| Orientacja: | Praworęczna |
| Szerokość: | 8 cm |
| Głębokość: | 11.7 cm |
| Wysokość: | 5.6 cm |
| Waga: | 120 g |
| Kolor: | Różowy |
| Lokalizacja: | Angielski / Europa |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | Bluetooth, 2.4 GHz |
| Maksymalna odległość działania: | Do 10 m |
| Ilość przycisków: | 7 |
| Zakres ruchu: | 6000 dpi |
| Cechy: | Szybkie przewijanie, 6 przycisków programowalnych, Multi SurfaceTracking, Multi-Device, technologia Quiet Clicks, pokrętło przewijania, technologia Tilt Wheel, wskaźnik LED |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 1 x USB-C |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Klucz USB, kabel do ładowania USB-C, karta RTF R.E.D. |
| Zgodność z normami: | CB, GS, FCC, IC, RCM, MPTC, WPC, SDPPI, NTC, IMDA, BSMI, NCC, SRRC, SIRIM, TRA, TP-BY, MOC, TRC, ICASA, UKCA, KCC, VCCI, ANRT, RATEL, IFETEL, BIS, TELEC, MOICT, ictQATAR, ETA, RAMATEL, IC ID, RoHS, Subtel, NKRZI, ANATEL, CONATEL, PSRC, TCTA, UCC, cTUVus, ST, CRC, SITEL, INDOTEL, Arcotel, SIGET, NTRC, NFMU, SMA, Telcor, ASEP, MTE, TAS, TATT, URSEC, ARPT, MINCOM, DELF & M, ARCT, ART, ANAC, OTRT, ARPTC, ATCI, NTRA, GAMTEL, NCA, ICGB, CU, MPT, LTA, OMERT, MACRA, CRT, AR, CITC, MITC, SPTC, CERT, MTIT, ZICTA, POTRAZ, BTRC, AiTi, NTA, PTA, MIC, FSC, Intel Evo, AES |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Produkt z odzysku wtórnego: | 60 % - wyprodukowano z plastiku postkonsumenckiego z recyklingu |
| Bateria | |
| Technologia: | Superkondensator |
| Czas działania (do): | 1 miesiąc |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Windows 11, Windows 10, Google Chrome OS, Apple MacOS, IOS, Android |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 13.2 cm |
| Głębokość transportowa: | 10.8 cm |
| Wysokość transportowa: | 7.2 cm |
| Waga transportowa: | 225 g |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.