{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Pracuj pewnie dzięki technologii, która gwarantuje produktywność zawsze i wszędzie. Ta doskonale zaprojektowana bezprzewodowa klawiatura do obsługi wielu urządzeń pracuje tak ciężko, jak Ty, dzięki technologii superkondensatorów z ultraszybkim ładowaniem, bezproblemowej łączności i możliwości personalizacji. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP 725 Multi-Device Rechargeable Wireless Keyboard (EN) |
| Opis: | HP 725 - Klawiatura - wieloukładowe, ładowalne, zasilane przez SuperCapacitor - full size - bezprzewodowa - 2.4 GHz, Bluetooth - QWERTY - Międzynarodowy Angielski - nocna czerń |
| EAN: | 0198122141197 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Klawiatura |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Maksymalna odległość działania: | Do 10 m |
| Odbiornik bezprzewodowy: | Odbiornik bezprzewodowy USB |
| Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość) / Waga: | Klawiatura: 42.06 cm x 12.07 cm x 1.78 cm / 499 g |
| Urządzenie wejściowe: | Wieloukładowe, ładowalne, zasilane przez SuperCapacitor |
| Typ: | Bezprzewodowa |
| Funkcje Hot Keys: | Dyktowanie, Copilot, blokada komputera, kalkulator, Caps Lock |
| Lokalizacja i układ: | QWERTY Międzynarodowy Angielski |
| Region: | Europa |
| Regulowana wysokość: | Tak |
| Ochrona: | Odporność na rozlania |
| Charakterystyka: | Klawiatura numeryczna |
| Różne | |
| Kolor: | Nocna czerń |
| Akcesoria w zestawie: | Kabel do ładowania USB-C, dongle HP Unifying |
| Zgodność z normami: | CB, FCC, IC, RCM, WPC, NTC, IMDA, BSMI, NCC, SRRC, SIRIM, TRA, EAC, ICASA, UKCA, KCC, TUV, RATEL, IFETEL, BIS, MOICT, ictQATAR, RoHS, Subtel, NKRZI, Zaprojektowano z myślą o Intel Evo |
| Cykl Życia Klucza: | 10 milionów kliknięć |
| Oprogramowanie & Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | HP Accessory Center |
| Wymagany system operacyjny: | Windows 11, Windows 10, Apple MacOS, Google Chrome OS |
| Bateria | |
| Czas działania (do): | 2 miesiące |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 43.43 cm |
| Głębokość transportowa: | 25.9 cm |
| Wysokość transportowa: | 2.49 cm |
| Waga transportowa: | 717 g |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.