{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Doskonałość ma postać łagodnie zakrzywionego wyświetlacza. Monitor HP 37,5″ WQHD+ Thunderbolt 4 pozwala Ci osiągać jeszcze więcej, dzięki zachwycającym kolorom wyświetlanym na zaawansowanym, ultraszerokim, zakrzywionym monitorze, zapewniającym bezproblemową wydajność. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP 738pu 37.5inch WUHD 400nits HDMI DP Display (EU) |
| Opis: | HP 738pu - Series 7 Pro - monitor LED - zaokrąglony - 38" (37.52" widoczny) - 3840 x 1600 WQHD+ @ 60 Hz - IPS Black - 400 cd/m² - 2000:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - Thunderbolt 4, HDMI, DisplayPort, USB-C - głośnik(i) - czarny, srebrny |
| EAN: | 0197497776584 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa G |
| Klasa Energetyczna (HDR): | Klasa G |
| Wielkość przekątnej: | 38" |
| Wielkość celownika: | 37.52" |
| Zaokrąglony ekran: | Tak (2300R) |
| Łańcuch Stokrotkowy: | Tak |
| Wbudowane urządzenia: | Koncentrator USB 3.2 Generacji 1. |
| Zasilanie USB: | 100 wat |
| Typ panela: | IPS Black |
| Współczynnik kształtu: | 21:9 |
| Rozdzielczość natywna: | WQHD+ 3840 x 1600 przy 60 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.23 mm |
| Pikseli na cal: | 111 |
| Jasność: | 400 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 2000:1 |
| Forma HDR: | HDR400 |
| Certyfikacja HDR: | DisplayHDR 400 |
| Obsługa kolorów: | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów: | 100% sRGB, 98% DisplayP3 |
| Czas reakcji: | 5 ms (szary-do-szarego z technologią overdrive) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 30 - 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 140 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, Mgła 25%, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlane krawędzie LED |
| Charakterystyka: | 3-stronny bezkrawędziowy, technologia Flicker Free, Głębia Kolorów 10-bit (8-bit + FRC), technologia Low Blue Light, HP Eye Ease, Obejście Adresu MAC Poza Pasmem (MAPT), Wybudzanie w sieci LAN Poza Pasmem (WoL), PXE Boot, DTS Virtual:X, Walidacja Pantone, Kalibracja Fabryczna |
| Kolor: | Czarny, srebrny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 89.4 cm x 26.7 cm x 58.1 cm - z podstawką |
| Waga: | 12.3 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - kwadrafoniczny |
| Moc wyjściowa / kanał: | 3 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | DisplayPort (HDCP) Wyjście DisplayPort (HDCP) HDMI (HDCP) USB-C (Tryb Alternatywny DisplayPort, dane, zasilanie do 65 W) Thunderbolt 4/USB-C 3.2 Generacji 2 upstream/DisplayPort 1.4 (Tryb Alternatywny DisplayPort, zasilanie do 100 W) Sieć (RJ-45) Thunderbolt 4 output (daisy chain, moc do 15 W) 4 x USB 3.2 Generacji 1. downstream USB 3.2 Generacji 1. downstream (zasilanie do 7,5 W) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, odchylenie, pokrętło |
| Kąt pochylenia: | -5/+20 |
| Kąt obrotu: | 20 |
| Regulacja wysokości: | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), odpinana podstawa, obsługuej interfejs VESA |
| Akcesoria w zestawie: | Przejściówka uchwytu |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel DisplayPort 1 x kabel HDMI 1 x kabel Thunderbolt |
| Żywotność podświetlenia: | 30,000 godziny |
| Zgodność z normami: | BIS, BSMI, CB, CCC, CECP, CEL, EAC, FCC, ISO 9241-307, KC, KCC, NOM, PSB, RCM, SEPA, TUV S, UL, CSA, VCCI, WEEE, ISC, ograniczenie niebieskiego światła TUV, UAE, ICE, GS, Ukraine EE, Belarus EE, Korea MEPS, CEL Grade 2, słabe światło halogenowe |
| Lokalizacja: | Angielski / Europa |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 38 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): | 75 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 62 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny): | 318 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | HP Display Center, HP Display Manager |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką - szerokość: 89.4 cm - głębokość: 26.7 cm - wysokość: 58.1 cm - waga: 12.3 kg Bez podstawki - szerokość: 89.4 cm - głębokość: 10.8 cm - wysokość: 39.7 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 106 cm |
| Głębokość transportowa: | 22.6 cm |
| Wysokość transportowa: | 52.7 cm |
| Waga transportowa: | 18.9 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 20 - 80% RH (non-condensing) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.