{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 47219238
Kod producenta: 8Y2R2AA#ABB
Stan magazynowy: 1 szt.
Kod EAN: 197498453965
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 20,00 kg
| Opis | |
| Zobacz i rób więcej, zanurzając się we wspaniałych, rozległych widokach monitora konferencyjnego HP Pro z serii 7 o przekątnej 39,7 cala i rozdzielczości 5K2K. Doświadczaj niezwykłych, realistycznych kolorów i oglądaj wszystkie swoje projekty jednocześnie, z oszałamiającą szczegółowością, na szerokim, zakrzywionym wyświetlaczu o rozdzielczości 5K2K. Wyglądaj i brzmij jak w prawdziwym życiu podczas połączeń konferencyjnych, dzięki wbudowanej kamerze internetowej 4K, mikrofonom z redukcją szumów i głośnikom, które wiernie odtwarzają dźwięk. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP 740pm Series 7 Pro 39.7inch IPS 5K2K Conferencing Monitor 21:9 1000:1 5ms HDMI 2.0 DP 1.4 (EU) |
| Opis: | HP 740pm - Series 7 Pro - monitor LED - zaokrąglony - 40" (39.7" widoczny) - 5120 x 2160 WUHD @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - 2xThunderbolt 3, HDMI, DisplayPort - głośnik(i) - czarny, srebrny |
| EAN: | 0197498453965 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa F |
| Wielkość przekątnej: | 40" |
| Wielkość celownika: | 39.7" |
| Zaokrąglony ekran: | Tak (2500R) |
| Wbudowane urządzenia: | Koncentrator USB 3.2 Generacji 1., czujnik IR |
| Zasilanie USB: | 100 wat |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 21:9 |
| Rozdzielczość natywna: | WUHD 5120 x 2160 przy 60 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.18 mm |
| Pikseli na cal: | 139 |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1000:1 / 10000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów: | 100% sRGB, 98% DisplayP3 |
| Czas reakcji: | 5 ms (szary-do-szarego z technologią overdrive) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 29 - 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 15 - 134 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating, Mgła 25% |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlane krawędzie LED |
| Charakterystyka: | Technologia Flicker Free, Color Calibrated, Obraz obok obrazu, technologia Low Blue Light, Głębia Kolorów 10-bit (8-bit + FRC), HP Eye Ease, 3-stronny bezkrawędziowy, Obejście Adresu MAC Poza Pasmem (MAPT), Wybudzanie w sieci LAN Poza Pasmem (WoL), PXE Boot |
| Kolor: | Czarny, srebrny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 94.74 cm x 29.25 cm x 64.48 cm - z podstawką |
| Waga: | 14.2 kg |
| Wbudowana Kamerka Internetowa | |
| Maksymalna rozdzielczość video: | 2688 x 1944 przy 30 fps |
| Cechy: | Zgodność z Windows Hello, prywatność wyskakujących okienek, 95.6° diagonal field of view (dFoV) |
| Wejście sygnału audio | |
| Cechy mikrofonu: | Redukcja szumów |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) |
| Moc wyjściowa / kanał: | 5 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | DisplayPort (HDCP) Wyjście DisplayPort (HDCP) HDMI (HDCP) 4 x USB 3.2 Generacji 1. downstream (1 x ładowanie) 2 x Thunderbolt 3/USB-C 3.2 Generacji 1. upstream/DisplayPort 1.4 Tryb Alternatywny (Tryb Alternatywny DisplayPort, zasilanie do 100 W) Sieć (RJ-45) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+20 |
| Kąt obrotu: | 60 |
| Regulacja wysokości: | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), odpinana podstawa, obsługuej interfejs VESA |
| Akcesoria w zestawie: | Przejściówka uchwytu |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel DisplayPort 1 x kabel HDMI 1 x kabel Thunderbolt |
| Żywotność podświetlenia: | 30,000 godziny |
| Certyfikacja Oprogramowania: | Certyfikat Zoom |
| Zgodność z normami: | VCCI, BSMI, GS, NOM, TUV S, WHQL, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, cTUVus, KC, CECP, CEL, EAC, ISC, SEPA, BIS, słabe światło halogenowe, EPA 7.0, NRCS, UAE, South Africa Energy Label, ograniczenie niebieskiego światła TUV, Korea MEPS, Ukraine EE, Ukraine CoC, Ukraine DOC |
| Lokalizacja: | Angielski / Europa |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 39 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 72 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny): | 310 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | HP Display Center, HP Display Manager |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką - szerokość: 94.74 cm - głębokość: 29.25 cm - wysokość: 64.48 cm - waga: 14.2 kg Bez podstawki - szerokość: 94.74 cm - głębokość: 14.2 cm - wysokość: 44.71 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 107 cm |
| Głębokość transportowa: | 22.6 cm |
| Wysokość transportowa: | 55.8 cm |
| Waga transportowa: | 20.3 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO: | TCO Certified Displays 9 |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 20 - 80% RH (non-condensing) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.